Młodzik D1 & Orlik E1
W niedzielne południe zawodnicy z grup Młodzik D1 i Orlik E1 zainaugurowali rozgrywki ligowe w lidze rocznika 2010. W wyjazdowym spotkaniu podejmowaliśmy zespół Białych Orłów II Warszawa.
Od początku meczu to nasz zespół przejął inicjatywę, długo utrzymując się przy piłce spychając Rywali do defensywy. Przyniosło to efekt już w drugiej minucie, po jednym z dośrodkowań jeden z zawodników Białych Orłów wbił piłkę do własnej bramki. Mimo szybko strzelonej bramki Młode Sokoły nie osiadły na laurach i dalej konsekwentnie realizowaliśmy plan na ten mecz. Dosyć małe boisko premiowało nieco grę w obronie, dlatego wiele Naszych ataków kończyło się w okolicach pola karnego. Gospodarze głównie po szybkich kontrach również kilka razy zagrozili naszej bramce. Po jednej z takich akcji sędzia podyktował rzut wolny sprzed pola karnego, który zespół Białych Orłów z odrobiną szczęścia wykorzystał. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem w ostatniej minucie fantastyczne trafienie zza pola karnego zanotował Janek Chełstowski.
Na drugą połowę wyszliśmy z jasnym zamiarem strzelenia jeszcze kilku bramek. Ponownie dobrze weszliśmy w mecz, bo już kilka minut po wznowieniu gry zdobywamy kolejne trafienie. Akcję szybkim wyrzutem z autu zainicjował Janek Chełstowski, przejął ją Daniel kanigowski, który ładnie asystował przy pięknym trafieniu Igora Rosłona. Nasza gra po przerwie wyglądała coraz lepiej i gdy każdy spodziewał się kolejnych trafień to Rywale po długim wybiciu piłki z własnej połowy zdobyli bramkę kontaktową. Nie podcięło nam to jednak skrzydeł, bo kilka minut później wynik po rzucie rożnym i trafieniu w samo okienko bramki podwyższył Jan Kaczorowski. Na 10 minut przed końcem wynik ustalił Igor Rosłon trafieniem z rzutu karnego, po faulu na Franku Szramie.
Kolejny nasz mecz już w najbliższą sobotę o godz. 11:00. Na boisku w Woli Kiełpińskiej zmierzymy się z zespołem Legionovii Legionowo.
UKS Białe Orły II Warszawa – KS Sokół Serock 2:5 (1:2)