Komunikat Klubu!
 
Zmiany w strukturach Zarządu KS „Sokół” Serock
 
Z dniem wczorajszym, po złożeniu stosownych wniosków w Starostwie Powiatowym, które prowadzi ewidencję stowarzyszeń i klubów sportowych, Zarząd KS „Sokół” Serock pragnie poinformować swoich członków oraz wszystkich sympatyków o zmianach personalnych w strukturach zarządu.
 
Szeregi zarządu opuścił wieloletni i wielce zasłużony działacz sportowy, wiceprezes Leszek Wierzbowski. Przy tej okazji chcielibyśmy mu serdecznie podziękować za poświęcony czas oraz nieoceniony wkład w funkcjonowaniu klubu.
Z funkcji prezesa zrezygnował Sebastian Świerkot, który w dalszym ciągu pozostaje w zarządzie wspierając wszelkie działania w obrębie I drużyny.
 
Funkcję prezesa, przy pełnym poparciu zarządu objął Piotr Mulik, który w strukturach zarządu jest od 2012 roku. Piotr Mulik jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie o specjalizacji trenerskiej oraz odnowy psychosmatycznej, w latach 2012-2014 pełnił funkcję dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku, a w 2019 roku w barwach KS „Sokół” Serock zdobył Mistrzostwo Polski w Polskiej Lidze Korfballu.
Skład zarządu uzupełniają, Sylwester Tomaszewski w funkcji Sekretarza, Dariusz Śledziewski w funkcji Skarbnika oraz Antoni Wieczorek.
 
Wiadomość od nowego Prezesa KS „Sokół” Serock Piotra Mulika:
„Drodzy członkowie oraz sympatycy,
jako nowy prezes chciałbym podziękować kolegom z zarządu za zaufanie a Was wszystkich prosić o wsparcie dla naszych zawodników pierwszej drużyny oraz wszelkich działań w sporcie młodzieżowym.
 
Ze sportowymi pozdrowieniami
Piotr Mulik”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *