W sobotę o 10:00 rano rozpoczął się drugi mecz wyjazdowy rzędu. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna AGAPE Białołęka. Miejscowi rozgrywają swoje mecze na boisku AWF Warszawa.

IMG 0198

Pierwsza połowa w wykonaniu Sokoła była bardzo słaba. Agape łatwo stwarzało sobie dogodne sytuacje bramkowe, ale dzięki dobrej postawie w bramce Michała Durzyńskiego schodziliśmy na przerwę tylko z jednobramkową stratą. Bramka padła w 25 minucie, w sytuacji sam na sam Michał nie miał szans.

Przerwa to przełomowy moment tego meczu. Trener Jaczyński dobrze wykorzystał swój czas i na drugą połowę wyszliśmy całkiem odmienieni. Widać było że, zawodnicy Serocka wyciągnęli wnioski  z pierwszej połowy i gra wyglądała dużo lepiej. Po przerwie to my dłużej  utrzymujemy się przy piłce i spychamy przeciwnika na własną połowę. W 55 minucie po prostopadłym podaniu Daniela Głowackiego bramkę zdobył Sylwester Szambelan. W kolejnych minutach stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji, ale żadnej nie zamieniliśmy na bramkę. Około 80 minuty mecz stał się bardzo otwarty i każda z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Z Warszawy wywozimy 1 punkt, na który trzeba było mocno zapracować.

Skład Sokoła: Michał Durzyński, Radosław Rosiński, Błażej Cichmiński, Paweł Badenko, Jakub Dytyniak, Rafał Choszcz, Daniel Głowacki, Krystian Szambelan, Patryk Kalinowski, Maciej Karpik, Sylwester Szambelan

Zmiany:

56’ Mariusz Wiśniewski za Sylwestra Szambelana,

70’ Paweł Calak za Jakuba Dytyniaka,

70’ Bartosz Kowalski za Macieja Karpika

85’ Szymon Darkowski za Krystiana Szambelana