Czym jest dla nas pasja do sportu?

Nasza pasja do sportu to przede wszystkim chęć aktywności fizycznej, rywalizacji w duchu fair play, przeżywania sportowych emocji! Ciągła rywalizacja napędza nas do polepszania swoich umiejętności, bycia lepszym sportowcem każdego dnia.

Pasja pozwala nam również przeżyć niezapomniane chwile podczas treningów, meczów. Dzieląc miłość do sportu spotykamy na swojej drodze niesamowitych ludzi. Razem spędzamy czas, razem wygrywamy, razem podnosimy się po porażkach!

Dzięki niej każdego dnia budzimy się z uśmiechem na twarzy, który towarzyszy nam każdego dnia, przez całe życie!

 

Przystąpiliśmy do akcji „Sport na Grubo” zorganizowanej przez portal https://gramgrubo.pl/sport-na-grubo/, aby pokazać, jak ważna dla zawodników naszego klubu jest pasja do sportu!

 

Zdjęcia do konkursu:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *