W środę trening o g.19.00,żeby było można obejrzeć mecz Legia-Lech.
Kadra B klasy na Jabłonnę
1.Bednarz 2.Lewandowski Maciej 3.Merda 4.Malinowski 5.Ostrowski 6.Matusiak 7.Mielczarski 8.Jaczyński 9.Jagielski […]
Kadra B klasy na Rotavię
1.Bednarz 2.Giziński 3.Brodnicki 4.Świerczyński 5.Czarnecki 6.Malinowski 7.Jaczyński 8.Przybysz Mateusz 9.Jagielski […]
Zmiana treningów w przyszłym tygodniu
W przyszłym tygodniu trenujemy czwartek g.19.15 i piątek g.18.00,mecz gramy […]
Powołania B klasy na Mazura II
1.Bednarz 2.Giziński 3.Merda 4.Lewandowski Marcin 5.Przybysz Mateusz 6.Korbuszewski 7.Lewandowski Maciej […]
Powołania na Markovię II
1.Bednarz Grzegorz 2.Giziński Aleksander 3.Jaczyński Michał 4.Przybysz Patryk 5.Jakubowski Patryk […]
Powołania B klasa Pogoń Józefów
1.Bednarz Grzegorz 2.Giziński Aleksander 3.Jaczyński Michał 4.Lewandowski Maciej 5.Jakubowski Patryk […]
Kadra B klasy na Coco Jambo Warszawa
1.Bednarz Grzegorz 2.Giziński Aleksander 3.Jaczyński Michał 4.Lewandowski Maciej 5.Jakubowski Patryk […]
Kadra na sparing z Dębem II Wieliszew
1.Bednarz Grzegorz 2.Giziński Aleksander 3.Jaczyński Michał 4.Wikiera Maciej 5.Lewandowski Maciej […]
Niedzielny sparing
Nastąpiła zmiana planów co do niedzielnego sparingu,pierwsza drużyna zagra sparing […]
Kadra na sparing z Legionovia r.2000
1.Bednarz Grzegorz 2.Ostrowski Michał 3.Wikiera Maciej 4.Kaniewski Łukasz 5.Czarnecki Michał […]
Powołania na sparing z KS Pniewo
Powołania dla zawodników z największą liczbą punktów za dwa ostatnie […]
Kadra na sparing z Dąb II Wieliszew
N mecz zostają powołani zawodnicy,którzy zdobyli najwięcej punktów w punktacji […]
Wznowienie treningów!!!
Pierwszy trening po przerwie świąteczno-noworocznej odbędzi się we wtorek 10 […]
W środę trening o g.19.00!
Trening wcześniej ze względu na mecz Legii Warszawa z Realem […]
Poniedziałkowy trening odwołany!
W poniedziałek 31 października trening nie odbędzie się,Osir nie pracuje […]
Kadra na Farmację
1.Bednarz Grzegorz 2.Cegiełka Jakub 3.Brodnicki Konrad 4.Cheromukhin Kostia 5.Wikiera Maciej […]