Nasze Sokoły nie mogły wymarzyć sobie lepszego początku rundy rewanżowej. To już czwarte zwycięstwo z rzędu!

W sobotę, tym razem przed własną publicznością,  podejmowaliśmy drużynę Błyskawica Warszawa. Przed spotkaniem przeciwnicy mieli dokładnie o jeden punkt więcej, przez co spotkanie zapowiadało się na bardzo wyrównane i widowiskowe. Jednak piłka nożna to sport wyjątkowo nieprzewidywalny i tak było również tym razem. Podopieczni Arkadiusza Siemińskiego mieli pełną kontrolę nad meczem i pokazali się z naprawdę dobrej strony.  Świetna postawa formacji defensywnej, jak i naszego bramkarza Michała Durzyńskiego, przerywała wszystkie niebezpieczne sytuacje zawodników z Warszawy i nie pozwoliła im na umieszczenie piłki w bramce. Natomiast skuteczność naszej drużyny umożliwiła strzelenie trzech bramek. Wszystkie gole wpadały w ciągu pierwszych 45 minut, przez co wynik 3:0 nie uległ już zmianie do końca spotkania. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Bartosz Szydłowski, pewnie wykonując rzut karny, podyktowany po faulu na Patryku Kalinowskim w 13. minucie meczu. Na kolejne trafienie nie musieliśmy długo czekać. Już w 19. minucie na swoją pierwszą ligową bramkę doczekał się Patryk Olszewski, który z zimną krwią, mimo obrońcy na plecach, nie dał szans bramkarzowi Błyskawicy i celnie uderzył w światło bramki. W meczu nie mogło zabraknąć również bramki Patryka Kalinowskiego. W doliczonym czasie gry Messi w pięknym stylu i z ogromną łatwością przeszedł przez obronę przeciwników i akcję zakończył strzałem po długim słupku, podwyższając wynik na 3:0.

A już w piątek o 17:30 na wyjeździe, zmierzymy się z Agape Białołęka i mamy nadzieję, że ta świetna, zwycięska passa długo się nie skończy.

3:0 dla Sokoła. Bramki strzelali:

Bartosz Szydłowki (14′) a. Patryk Kalinowski, Patryk Olszewski (20′) a. Bartosz Szydłowki, Patryk Kalinowski (45’+1′)