➡️KTS Weszło 4️⃣:1️⃣ Sokół Serock
💬Łukasz Stasiuk, I trener po meczu z Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO:
Mecz z faworytem rozgrywek zagraliśmy w 30 stopniowym upale. Realizowaliśmy swój plan od początku meczu i mieliśmy wyprowadzone trzy kontrataki bramkowe do 20 minuty. Przeciwnik bił głową w mur próbując zdobyć bramkę. Strzał celny z 25 metrów i brak asekuracji defensywnego pomocnika w świetle bramki ustawił nasz mecz. Przed przerwą nasz bramkarz na 7 metrze nie zdążył przy stałym fragmencie gry z interwencją i schodzimy na przerwę z dwoma bramkami straty. Dodatkowo przeciwnik nie strzela jeszcze przed przerwą karnego. Po przerwie mimo pozytywnej gry, bardziej otwartej i składnej dostajemy kolejne dwie bramki.
Mieliśmy sytuacje na 1 do 2 gdzie bramkarz strzał głową Choszcza broni na poprzeczkę oraz jego dobitkę… Grając z kontry w drugiej połowie stwarzamy kilka sytuacji prostopadłymi podaniami. Mecz kończymy bramką ze stałego fragmentu gry, Wasążnik kolejny raz dobrze dośrodkowuje i Olszewski strzelą głową bramkę, która w moim odczuciu z przebiegu meczu nam się należała. Zespół mój jest w ogromnej przebudowie i potrzeba czasu i spokoju aby wyciągnąć z niego max możliwości. Myślę że z każdym meczem Sokół Serock będzie bardziej zgraną drużyną i będzie punktował.
Zostawiliśmy mnóstwo zdrowia na boisku fizycznie nie odstając od wyżej notowanego przeciwnika. W piłce seniorskiej niestety na końcu najważniejszy jest wynik końcowy. Wyciągamy wnioski i pozytywy z meczu i koncentrujemy się na kolejnym spotkaniu.
W meczu przy bezsensownym wejściu ciałem przy linii Koseckiego (bez kartki) tracimy naszego stopera Błażeja Cichmińskiego, który łamie rękę w kilku miejscach.
Błażejku wracaj jak najszybciej do zdrowia, bo Drużyna na Ciebie czeka!!!!👊💪
Bramka:
⚽️ Olszewski as. Wasążnik
👕Skład:
Ślepowroński Cichmiński (Kuligowski) Tetkowski Wasążnik Płatek Szeliga Choszcz Szembelan (Worotyński) Pierzchalski ( Głowacki) Żołek (Drygiel) Jaczewski (Olszewski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *