KS SOKÓŁ SEROCK – DĄB WIELISZEW 1 – 0 (0-0)

4 Maja Sokół na własnym boisku podejmował drużynę z Wieliszewa. Pierwsza połowa była na dość słabym poziomie piłkarskim, obie drużyny nie stworzyły sobie sytuacji bramkowych, sama gra była bardzo szarpana i obfitowała w duża ilość niedokładnych podań. Nie zabrakło jednak walki na boisku jak przystało na mecz derbowy. W 45 minucie kontuzji doznał Paweł Calak, który po zderzeniu z zawodnikiem Wieliszawa złamał nos.

Druga część spotkania rozpoczęła się od dogodnej sytuacji bramkowej Macieja Stalmacha, który po błędzie obrońców znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek. W 51 minucie dośrodkowanie Krystiana Szambelana wykorzystał Artur Rawa, który strzałem głową pokonał bramkarza gości. W 55 minucie sędzia dopatrzył się faulu Krystiana Szambelana i po konsultacji z bocznym sędziom ukarał go czerwoną kartką. Sokół grając w dziesiątkę cofnął się na swoją połowę i starał się kontrować. Po jednej z takich kontr w sytuacji sam na sam znalazł się Michał Czarnecki, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości. Dąb nie miał pomysłu na zdobycie bramki i nawet grając w przewadze nie zdołał zagrozić bramce Sokoła. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Serocka. Kolejne spotkanie Sokół rozegra 12 Maja w Warszawie z drużyną Escola Varsovia Warszawa, która obecnie zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Sokół wystąpił w składzie: Michał Durzyński, Koza Adrian, Błażej Cichmiński, Radosław Rosiński, Stanisław Ławcewicz- Musialik, Maciej Stalmach, Rafał Choszcz, Paweł Calak, Krzysztof Szymański, Krystian Szambelan, Artur Rawa.

Z ławki: Daniel Głowacki, Sylwester Szambelan, Michał Czarnecki, Szymon Darkowski, Mariusz Wiśniewski.