Zamknij
Zamknij
Zamknij

Dwa turnieje Młodzików D2 w maju w Lidze Powiatowej :)

11.05.2019r. nasza drużyna młodzików rozegrała swoje kolejne mecze w Lidze Powiatowej, tym razem przyszło mierzyć się nam na boiskach w pobliskim Jadwisinie. Na swoim terenie gra się nam dobrze o czym może świadczyć bardzo dobra postawa i zaangażowanie poszczególnych zawodników w każdy rozegrany mecz jak i osiągnięte wyniki. 4 wygrane i tylko jedna porażka na pewno daje powody do zadowolenia. 🙂

Wyniki:
AP Sokół Serock 2-0  AMP Gool Stanisławów 1
Bramki: Krzyczkowski, Merda

AP Sokół Serock 1  6-1  AP Sokól Serock 2
Bramki: 3x Krzyczkowski, 2x Rybicki, Oktaba

AP Sokół Serock 2-0 Wisła Jabłonna
Bramki: Oktaba, Merda

AP Sokół Serock 5-0 Świt Nowy Dwór Maz.
Bramki: 3xRybicki, Merda, Krzyczkowski

AP Sokół Serock 0-2 Gigant Smile

Skład: Oktaba, Leszczyński, Merda, Grabowski, Rybicki, Kowalik, Krzyczkowski

D2 Młodzik LP Jadwisin 2019

26.05.2019r. kolejny etap Ligi Powiatowej odbył się w bardzo słonecznym i ciepłym klimacie na boiskach w Legionowie. Na miejscu stawiło się nieco mniej drużyn niż zwykle co wydłużyło minutowo każdy mecz ale na pewno nie zabrakło emocji i walki do samego końca. Nasz zespół był osłabiony kontuzją najlepszego strzelca ligi Radka Krzyczkowskiego co w ostatecznym rozrachunku na pewno odbiło się na wynikach. 

D2 Młodzik LP Legionowo 2019

Wyniki:
AP Sokół Serock 0-2 Gigant Smile

AP Sokół Serock 4-0 AP Sokół Serock 2
Bramki: 2x Oktaba, Piekarzewski, Tyka

AP Sokół Serock 2-3 Wisła Jabłonna
Bramki: Oktaba, Tyka

Skład: Oktaba, Kowalik, Grabowski, Piekarzewski, Purzycki, Merda, Tyka

Trener Sylwester Szambelan

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy