KS SOKÓŁII SEROCK – ORŁY ZIELONKA  1 – 1 (0-1)

25 maja rezerwy Sokoła podejmowały na własnym boisku drużynę Orły Zielonka.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, chociaż przez pierwsze minuty lepiej piłkarsko wyglądała drużyna gości. W 12 minucie Orły wyszły na prowadzenie. Bramkę z 18 metra zdobył pomocnik gości, który nie dał szans bramkarzowi Sokoła. W 25 minucie groźny strzał oddał Patryk Serafin, ale piłka odbijając się od słupka opuściła boisko. W kolejnych minutach mecz przebiegał w środkowej części boiska i sytuacje bramkowe dla obu drużyn były tylko po stałych fragmentach gry. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

Po przerwie dużo lepiej wyglądała drużyna z Serocka, która dłużej utrzymywała się przy piłce i grając wysokim pressingiem nie pozwalała rozwinąć akcji przeciwnikom. Na wyrównującą bramkę czekaliśmy do 60 minuty a strzelcem był Jakub Cegiełka, który po asyście Patryka Serafina pokonał strzałem przy słupku bramkarza z Zielonki. Sokół stworzył sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale zabrakło cierpliwości i dokładności przy strzałach. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 i podziałem punktów. Można być zadowolonym z postawy młodych zawodników Serocka, którzy z każdym meczem zdobywają większe doświadczenie w piłce seniorskiej a ich gra wygląda coraz lepiej.

Kolejny mecz Sokół II rozegra 1 czerwca w warszawie z drużyną UKS Kamionek.

Sokół wystąpił w składzie: Łukasz Kardynał, Michał Jędrysiak, Patryk Tyka, Kamil Chmura, Jeremi Michalak, Dominik Szymanik, Patryk Serafin, Krystian Szambelan, Kacper Sitek, Jakub Cegiełka, Rafał Kwaśniak.

Z ławki: Adrian Groszkiewicz, Patryk Olszewski, Konrad Jasiński, Daniel Chudy, Patryk Ostrowski, Dominik Fijołek.