Relacja z meczu!
Unia Warszawa 4:2 Sokół Serock
W sobotę o godzinie 11:00 pierwsza drużyna Sokoła Serock rozegrała kolejne spotkanie w ramach ForBet IV ligi. Naszym przeciwnikiem była Unia Warszawa, która do tej pory zanotowała dwa zwycięstwa i raz zremisowała.
Po raz kolejny Mydlarze świetnie zaczynają i dominują rywala w dwóch pierwszych kwadransach spotkania. Dobrze wyglądamy przy piłce, stwarzamy sobie sytuacje i nie pozwalamy przeciwnikowi na zbyt dużo. Zwieńczeniem tego była zdobyta przez Michała Czarneckiego bramka w 21 minucie spotkania. Niestety od momentu zdobycia bramki do głosu zaczęła dochodzić ekipa gospodarzy. Już w 25 minucie po prostopadłym podaniu nasza linia defensywy dała się zaskoczyć i musieliśmy wyciągać piłkę z siatki. Stracona bramka bardzo źle wpłynęła na zespół. Coraz więcej błędów utrudniało złapanie rytmu i po stracie w środku pola tracimy bramkę na 2:1. Takim wynikiem kończy się również pierwsza połowa.
W drugiej połowie obraz meczu nie zmienił się. Sokół miał problemy, żeby złapać rytm, ale z drugiej strony Unia też nie przejęła do końca inicjatywy. Sporo szarpanej gry i duża ilość stałych fragmentów gry. Po jednym z nich w 67 minucie drużyna gospodarzy trafiła na 3:1. Ostatnie dwadzieścia minut spotkania to zdecydowana przewaga Mydlarzy. Po raz kolejny musimy gonić wynik i zawzięcie atakujemy bramkę przeciwnika. Niestety nie możemy znaleźć drogi do bramki, a po jednej z kontr przeciwnika faulujemy w polu karnym. W 87 minucie po pewnym wykonani „jedenastki” Unia prowadzi 4:1. Dla osłody kapitalne podanie prostopadłe Daniela Głowackiego wykorzystuje Patryk Olszewski i mecz kończy się wynikiem 4:2.