W dniu 27.11.2016 r. grupa E Akademii Piłkarskiej Sokoła Serock rozegrała turniej odbywający się w ramach halowej ligi powiatowej.

turniej 1

Pierwsze spotkanie spotkanie mimo przewagi naszego zespołu w czasie 12 minut przegrywamy z Wisłą Jabłonna 1:0.

W drugim meczu młodym zowadnikom grupy E przyszło zmierzyć się w spotkaniu z grupą D Akademii Sokoła Serock. Grupa dowodzona przez Trenera Macieja Wikiera szybko strzeliła bramkę i kontrolowała przebieg spotkania. W końcówce meczu grupa E starała się zdobyć bramkę wyrównującą jednak jeden z kontrataków grupy D zakończył się bramką dla rywali. Zawodnicy w czasie tych dwóch spotkań grali ambitnie i z dużym zaangażowaniem. To było widać na boisku w kolejnych meczach turnieju.

W spotkaniu z grupą F dowodzoną przez Trenera MIchała Durzyńskiego wygrywamy 4:0. W meczu z FDA Wieliszew przegrywamy 4:0.

W ostatnim spotkaniu turnieju z FDA II Wieliszew nasz zespół wygrywa 4:0.

Zawodnicy grupy E w pierwszym turnieju Halowej Ligi Powiatowej zaprezentowali się bardzo dobrze co będzie procentować w następnych turniejach.

Wyniki spotkań:

AP Sokół Serock grupa E- Wisła Jabłonna- 0:1

AP Sokół Serock grupa E- AP Sokół Serock grupa D- 0:2

AP Sokół Serock grupa E- AP Sokół Serock grupa F- 4:0

AP Sokół Serock grupa E- FDA Wieliszew- 0:4

AP Sokół Serock grupa E- FDA II Wieliszew- 4:0

Strzelcy bramek dla AP Sokół Serock grupa E- 3 bramki- Adam Wawrzyniak, 2 bramki- Natan Szymański, 1 bramka- Eryk Merda, Franciszek Mioduszewski, Aleksander Gębalik.

Skład zespołu AP Sokół Serockgrupa E-  Merda Eryk, Mioduszewski Franciszek, Szymański Natan, Wawrzyniak Adam, Dobrzeniecki Mikołaj, Leszczyński Jakub, Gębalik Aleksander, Przybyszewski Grzegorz, Opałka Nataniel, Żołyński Filip, Nalewajek Adam, Osmólski Aleksander, Musiał Stanisław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *