Pierwszy mecz ligowy zagraliśmy w Warszawie z drużyną Coco Jambo,jesienią doznaliśmy z tym przeciwnikiem dotkliwej porażki.Okazało się,że zespół Coco Jambo nie jest już dostarczycielem punktów i w tabeli po jesieni uplasował sie na drugim  miejscu a w jego szereagch znalazło sie kilku dobrych zawodników z potencjałem na wyższe ligi.Potwierdził to obecny mecz,gdzie 4 bramki strzelił jeden wyróżniający sie zawodnik a przy piątej asystował.Nasza drużyna realizowała cele meczowe i grała dużo piłką,niestety niefrasobliwość w grze obronnej spowodowała,że po 20 minutach przegrywaliśmy 0:4.W drugiej połowie zagraliśmy lepiej w obronie i wynik w tej części to 2:2, a mogło być jeszcze lepiej i wynik lepszy gdyby była lepsza skuteczność.Gra układała sie całkiem nieźle ale błędy w kryciu wynikające z braku doświadczenia młodszych zawodników były przyczyną straty takiej ilości bramek.W drugiej połowie długimi okresami nie schodziliśmy z połowy przeciwnika i graliśmy dobrze,a dwie bramki staraciliśmy po kontrach.

 

Coco Jambo Warszawa-Sokół II OSIR Serock 6:2(4:0)

 

Sklad:Bednarz,Lipski,Brodnicki,Jakubowski(80min Lewandowski Maciej),Przybysz P.(46 min.Lewandowski Marcin),Malinowski,Ostrowski,Jaczyński M.,Dytyniak,Jagielski(46 min.Tyka),Świerczyński

 

Bramki:Dytyniak,Jaczyński M.

 

Żółta kartka:Jakubowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *