W niedzielne popołudnie nasza drużyna wystąpiła w I Turnieju 10. edycji Piłkarskiej Ligi Powiatowej na boisku w Wieliszewie. Dla wielu naszych zawodników był to pierwszy turniej w ich piłkarskiej przygodzie. Rozegraliśmy cztery mecze trwające po 10 minut. Byliśmy przygotowani na trudne pojedynki z mocnymi rywalami, mimo tego nie chcieliśmy ograniczać się do wybijania piłki i „murowania” własnej bramki. Zawodnicy starali się realizować założenia dotyczące rozpoczynania gry podaniem po ziemi od bramkarza i konstruowania akcji krótkimi podaniami. Każdy z zawodników miał możliwość sprawdzenia się na wszystkich pozycjach na boisku. Po naszych zawodnikach widać było ogromne zaangażowanie w grę oraz ruchliwość i chęć otrzymania piłki. Presja dobrze usposobionych przeciwników wymusiła kilka błędów w rozegraniu pod własną bramką, co niestety poskutkowało utratą bramek. Nam również nie brakowało groźnych sytuacji, zwłaszcza po odbiorach na połowie przeciwnika, ale nie udało się skierować piłki do bramki. Zawodnicy i trener byli zadowoleni z pierwszego turnieju, drużyna na boisku cechowała się odwagą i nieustępliwością oraz, co jest najważniejsze starała się realizować założenia przedmeczowe i po prostu cieszyć się grą w piłkę.

Skład: Kacper Wrzesiński, Aleksander Chrostek, Adam Podleś, Szymon Popielarz, Nikodem Królak, Wiktor Herda, Jacek Makowski

Wyniki meczów:

SOKÓŁ – LIDER Zakroczym 0:0

SOKÓŁ  – SOKÓŁ 2 0:1

SOKÓŁ  – SOKÓŁ 1 0:7

SOKÓŁ  – DERKACZ Czosnów 0:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *