W sobotę 27.10.2018 r. na boisku w Jadwisinie zakończyliśmy rozgrywki 8 edycji PLP - JESIEŃ 2018.

Był to cykl turniejów rozgrywany przez 2 miesiące na 4 boiskach Powiatu Legionowskiego: Jadwisinie, Wieliszewie, Jabłonnie oraz Legionowie. Rywalizacja odbywała się w pięciu kategoriach wiekowych: 2006/07, 2008, 2009, 2010, 2011.

Drużyny AP Sokoła Serock dobrze zaprezentowały się na arenie Powiatu Legionowskiego.

Kolejny raz nasza Akademia Piłkarska znalazła uznanie w oczach organizatorów i chłopcy z rocznika 2007 zostali zaproszeni do udziału w renomowanym turnieju piłkarskim w międzynarodowej obsadzie.

IMAG1290.jak zmniejszyc fotke pl

DSC_8625.JPG

W piatek 22 czerwca 2018 r. oficjalnie zakończyliśmy kolejny sezon Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ OSiR Serock. Impreza odbyła się tym razem na boisku w Jadwisinie.

Na wstępie  Prezes Klubu Artur Borkowski podziękował wszystkim uczestnikom, za kolejny rok Naszej Wspólnej piłkarskiej przygody i podsumował mijający sezon.

Był to rok bardzo pracowity - pełen różnych wyzwań, zbierania doświadczeń  i ciężkiej, ale też owocnej pracy. Świadczą o tym znaczące postępy boiskowe oraz wyniki przeprowadzonych cyklicznie testów sprawności.

Każdy Nasz podopieczny otrzymał kolejną INDYWIDUALNĄ PIŁKARSKĄ KARTĘ  - SOKOLIKA przedstawiającą poziom jego aktualnych umiejętności oraz dyplom okolicznościowy z podziekowaniem za zaangażowanie.   

Było to rokpełen radości po zwycięstwach oraz smutku po "cennych" i wartościowych porażkach, ale co najważniejsze był to okres pełen dobrej, zdrowej, sportowej zabawy. Każdy zawodnik zrobił kolejny krok do realizacji swoich marzeń. Krok tak duży jak systematyczność, zaangażowanie i chęć własnego rozwoju.

Tradycyjnie zostały wręczone wyróżnienia dla najlepiej pracujących w tym sezonie zawodników Akademii.

Z każdej druży zostało wyrłonionych po 3 zawodników, którzy utworzyli elitarną grupę:

TOP 25  - 2018  - Akademii Piłkarskiej SOKÓŁ Serock.

DSC_8710.JPG

Każdy wyróżniony zawodników otrzymał pokażny puchar z okolicznościowym dyplomem oraz dowolnie wybrany gadżet klubowy.

TOP 2018-A.pngRewers 2018.png

Tradycyjnie na zakończenie sezonu 2017/2018 każdy Nasz podopieczny otrzymał 

INDYWIDYDUALNĄ KARTĘ PIŁKARSKĄ -SOKOLIKA

przedstawiającą aktualne wyniki - cyklicznie monitorowanych umiejętności zawodnika.