W sobotnie popołudnie zawodnicy AP Sokół Serock 2007 rozegrali swój kolejny turniej z cyklu zimowej Ligi Powiatowej.

Młodzik D2 Jabłonna

Tym razem podopiecznie trenera Sylwestra Szambelana rozegrali turniej Ligi Powiatowej w kategorii 2008. Zawody zaczęły się o godzinie 13:00 i był to turniej finałowy, kończący zimową edycje. Z racji tego, że poprzedni turniej graliśmy w roczniku 2006 drużyna straciła trochę punktów do klasyfikacji końcowej ale za to na pewno zyskała bardzo cenne doświaczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości :)

 Wyniki meczów:

Sokół Serock- Wisła Jabłonna- 0:1-

Sokół Serock- AMP GOOL Stanisławów 4:2- 3 bramki Radosław Krzyczkowski, 1 bramka Eryk Merda

Sokół Serock- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1- bramki Rybicki, Merda, Krzyczkowski.

Sokół Serock – Sokół Serock 2008- 3:0- 2 bramki Rybicki, 1 bramka Krzyczkowski.

I połowa- Kowalik,  Krzyczkowski,  Oktaba, Merda, Rybicki.

II połowa- Kowalik, Grabek,  Osmólski, Purzycki, Piekarzewski, Lubelski

Młodzik D2 Jabłonna 1

W niedzielny poranek 24.02 na hali w Wieliszewie stawiło się 9 zawodników drużyny Młodzików prowadzonych przez trenera Sylwestra Szambelana.

Młodzik D2 Wieliszew


Zaznaczyć trzeba, że w tym turnieju graliśmy w kategorii rocznika 2006 więc nasza grupa była młodsza co w niektórych sytuacjach było widoczne na boisku. Nasz zespół głównie miał koncentrować się, podczas gry na tym czego od początku roku udało nam się nauczyć na treningach. Po mimo tego, że przeciwnicy starali się wychodzić wysoko i atakować juz na naszej połowie, zawodnicy radzili sobie dobrze przy wyprowadzaniu piłki od własnej bramki. Brakowało trochę więcej spokoju pod bramką przeciwnika z czego wynika to, że udało nam się strzelić tylko 2 bramki ale na pewno cieszy fakt, że Sokoły starali się współpracować, wykonywać postawione im zadania i wzajemnie siebie dopingować :)

Na turnieju było 5 zespołów. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym w wymiarze czasowym 15min mecz.

AP Sokół Serock 4    0-3     Gigant Smile
AP Sokół Serock 4    1-4     AP Sokół Serock 3     Bramka: Radek Krzyczkowski
AP Sokół Serock 4    0-8     AP Sokół Serock 1
AP Sokół Serock 4    1-2     AP Sokół Serock 2     Bramka: Hubert Oktaba

Skład Sokoła :)
Kowalik, Merda, Oktaba, Krzyczkowski, Rybicki, Grabowski, Purzycki, Piekarzewski, Osmólski

sparing grupa D1 E1

Pierwszą okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w tym roku miała grupa Młodzików D1. W nieco innej personalnie grupie i pod wodzą nowego trenera Sylwestra Szambelana zmierzyli się oni z grupą trenera Tomasza Luksa ( Orliki E1)

Mecz rozgrywany była 19.01.2019r. na orliku w Serocku i mimo niskiej temperatury stawiło się 10- ciu zawodników. Sparing rozgrywany był systemem 8x10 min dzięki czemu każdy z zawodników mógł zagrać minimum 40min. Po każdej 10 min przerwie na boisko wchodziła oczekująca trójka graczy, która w międzyczasie grała małą grę na bocznym boisku, takie rotacje zawodników pozwoliły nowemu trenerowi zaobserwować jak w danej sytuacji i na danej pozycji zachowuje się poszczególny zawodnik. Pierwsza część meczu była bardzo chaotyczna w naszym wykonaniu o czym może świadczyć to, że przez pierwsze 40 min strzeliliśmy tylko 2 bramki a straciliśmy 6, lecz druga cześć zdecydowanie należała do nas, ponieważ w 4 kolejnych "połowach" wygraliśmy i zremisowaliśmy po dwa razy, strzelając przy tym 4 bramki a tracąc tylko 1. Gdy w ostatniej minucie okazało się, że mecz zakończy się wynikiem ogólnym 6:6, następuje nieporozumienie w naszym zespole i tracimy bramkę.Mecz kończy się wynikiem 6:7 dla Orlików.
Mecz wyrównany, nie brakowało waleczności, zaangażowania i serca :)

KS Sokół Serock Młodzik D1 żółta 6-7 KS Sokół Serock Orlik E1 niebieska

Skład Sokoła Serock:

Kowalik Filip, Grabowski Jan, Leszczyński Jakub, Lubelski Patryk, Merda Eryk, Oktaba Hubert, Osmólski Aleks, Piekarzewski Adrian, Purzycki Kacper, Żelazowski Bartosz

Bramki:  4x Oktaba Hubert, 2x Merda Eryk

Trener: Sylwester Szambelan

 

 

 

 

Turniej finałowy Powiatowej Ligi Piłkarskiej został rozegrany w Jabłonnie.

IMAG1175.jak zmniejszyc fotke pl