Chłopcy zajęli 3  miejsce w turnieju. Wszyscy podeszli do turnieju z wysokim zaangażowaniem. Dwa mecze zremisowali , jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali.

Wyniki meczów:

Sokół Serock- Wisła Jabłonna- 1:1- bramka Kacper Grochowski.

Sokół Serock- AMP GOOL Stanisławów 3:3- 3 bramki Kacper Grochowski

Sokół Serock- Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1- 3 bramki Kacper Grochowski.

Sokół Serock – Sokół Serock 2007- 0:3.

Każdy zawodnik grał po 7,5 minuty w każdym meczu. Chłopcy grali piłką i utrzymywali się przy niej. Bardzo dobrze zaprezentowali się we wszystkich spotkaniach ,ale nie ustrzegli się błędów. W stosunku do poprzedniego turnieju widać progres w grze. Była to też zasługa chłopców z grupy E1 niebieska Trenera Tomasza Luksa.

I połowa- Rydzewski Szymon, Piórkowski Tymoteusz- prawa obrona, Błażkowski Michał- lewa obrona, prawe skrzydło- Brzeziński Jakub, lewe skrzydło- Grochowski Kacper.

II połowa- Kuchta, Suszczyński Jakub- prawa obrona, Marciniak Piotr- lewa obrona, prawe skrzydło- Musiał Stanisław, lewe skrzydło- Grochowski Kacper. Grali również Mateusz Trojanowski prawe skrzydło.

Po ciężkim turnieju wracamy do treningów i dalej pracujemy nad elementami, które chcemy poprawić w Naszej grze.

Trener K.Brodnicki.

W Niedzielę (17.02.2019r.) zawodnicy grupy Orlik E1 rozpoczęli zmagania w halowej lidze powiatowej. Turniej odbył się Serocku w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawodnicy mieli za zadanie wychodzić w trakcie spotkań na wolną pozycję i długo utrzymywać się przy piłce. W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Po niezłym początku spotkania Sokół Serock niestety przegrał mecz 0:2 mimo kilku sytuacji z początku spotkania. W danym spotkaniu najlepiej zaprezentowali się Tymoteusz Piórkowski, Tobiasz Kuchta i Jakub Brzeziński. Drugie spotkanie zagraliśmy od razu z krótką przerwą na wodę z drużyną Wisły Jabłonna. Rywal całkowicie zdominował Nasz zespół ,a zawodnicy odczuwali trudy pierwszego spotkania ze Świtem. Wynik meczu to 9:1 dla Wisły Jabłonna. Honorową bramkę zdobył Stanisław Musiał będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Ostatni mecz to spotkanie z AMP GOOL Stanisławów Pierwszy. Początek spotkania to 4:0 dla rywali. W drugiej części spotkania zawodnicy z Serocka uwierzyli we własne umiejętności i potrafili strzelić rywalowi dwie bramki tracąc w całym meczu 5. Ostateczny wynik to 5:2 dla drużyny ze Stanisławowa. W tym spotkaniu niezwykle wyróżniał się Tobiasz Kuchta strzelając bramkę i mając kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.

Wyniki spotkań:

Sokół Serock- Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 0:2

Sokół Serock- Wisła Jabłonna: 1:9 – bramka Stanisław Musiał

Sokół Serock- AMP GOOL Stanisławów Pierwszy: 2:5- bramki Tobiasz Kuchta, Jakub Brzeziński.

Skład AP Sokół Serock: Kacper Wiśniewski, Mateusz Zimolużyński, Tobiasz Kuchta, Tymoteusz Piórkowski, Jakub Brzeziński, Piotr Marciniak, Kacper Sasin, Antonii Świerczyński, Stanisław Musiał.

W miesiącu luty rywalizacja przebiegała jeszcze bardziej wyrównanie niż w styczniu. Praktycznie 5 osób do samego końca miało szanse na zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji na Najlepszego Piłkarza miesiąca. W lutym ponownie wygrał Eryk Merda, zgarniając drugi puchar z rzędu. Poniżej cała klasyfikacja za miesiąc luty: