Żak F1!
W sobotę, 11 Września Żaki rozegrały swój mecz ligowy na wyjeździe. Przeciwnikiem była drużyna z Radzymina.
W pierwszej kwarcie zawodnicy z Serocka mieli kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale udało wykorzystać się tylko jedną, strzelcem braki był Patryk Remiszewski . Po dwóch kwartach wynik nie uległ zmianie i Sokół dalej prowadził 0:1.
W 40 minucie meczu, po podaniu Patryka Komicza, bramkę na 0:2 strzelił Antek Sobczak. W 55 minucie bramkę, po rzucie rożnym, zdobył zawodnik z Radzymina, ustalając wynik meczu 1:2.Trzeba pochwalić grę w defensywie całego zespołu, czego efektem była tylko jedna stracona bramka!
RKS Mazur Radzymin – KS Sokół Serock 1:2
Kolejne spotkanie KS Sokół Serock rozegra już w środę w Woli Kiełpińskiej, a przeciwnikiem będzie drużyna z Czosnowa.
Bramki:
⚽ Patryk Remiszewski
⚽ Antoni Sobczak
Skład :
Łukaszuk Wojciech, Klos Antoni (kpt.), Smyk Antoni, Zych Mikołaj, Sobczak Antoni, Remiszewski Patryk, Komicz Patryk, Owczarek Jan, Malarski Kacper.