B-Klasa 2018/2019
Print
Kolejka 1 01-09-2018 14:30 Wicher II Kobyłka 3 : 2 Dąb II Wieliszew
  01-09-2018 16:00 Wisła Zakroczym 3 : 1 Sokół II Serock
  01-09-2018 17:00 Orły Zielonka 11 : 0 Farmacja Tarchomin
  01-09-2018 18:30 Pogoń Józefów - : - Zły Warszawa
  02-09-2018 16:00 Kamionek Warszawa 2 : 2 GKS Dąbrówka
  02-09-2018 17:00 Mazur II Radzymin 1 : 2 Korona Jadów

Kolejka 2 07-09-2018 20:30 Orły Zielonka - : - Pogoń Józefów
  08-09-2018 12:00 GKS Dąbrówka 3 : 2 Mazur II Radzymin
  08-09-2018 16:30 Korona Jadów 1 : 4 Wicher II Kobyłka
  09-09-2018 15:00 Dąb II Wieliszew 6 : 1 Wisła Zakroczym
  09-09-2018 19:00 Farmacja Tarchomin 0 : 10 Kamionek Warszawa
  09-09-2018 19:30 Zły Warszawa 6 : 0 Sokół II Serock

Kolejka 3 15-09-2018 00:00 Kamionek Warszawa - : - Pogoń Józefów
  15-09-2018 00:00 Sokół II Serock - : - Dąb II Wieliszew
  15-09-2018 00:00 Mazur II Radzymin - : - Farmacja Tarchomin
  15-09-2018 00:00 Wicher II Kobyłka - : - GKS Dąbrówka
  15-09-2018 00:00 Orły Zielonka - : - Zły Warszawa
  15-09-2018 00:00 Wisła Zakroczym - : - Korona Jadów

Kolejka 4 20-09-2018 16:30 GKS Dąbrówka 5 : 3 Wisła Zakroczym
  21-09-2018 19:45 Farmacja Tarchomin 1 : 10 Wicher II Kobyłka
  22-09-2018 10:00 Zły Warszawa 7 : 1 Dąb II Wieliszew
  22-09-2018 12:00 Mazur II Radzymin 25 : 0 Pogoń Józefów
  22-09-2018 17:00 Korona Jadów 7 : 3 Sokół II Serock
  22-09-2018 17:30 Orły Zielonka 2 : 3 Kamionek Warszawa

Kolejka 5 29-09-2018 11:00 Mazur II Radzymin 2 : 2 Orły Zielonka
  29-09-2018 13:00 Dąb II Wieliszew 2 : 4 Korona Jadów
  29-09-2018 16:00 Wicher II Kobyłka 9 : 0 Pogoń Józefów
  29-09-2018 16:00 Wisła Zakroczym 13 : 0 Farmacja Tarchomin
  29-09-2018 16:30 Sokół II Serock 1 : 2 GKS Dąbrówka
  30-09-2018 16:00 Kamionek Warszawa 0 : 6 Zły Warszawa

Kolejka 6 06-10-2018 15:30 Pogoń Józefów 2 : 4 Wisła Zakroczym
  06-10-2018 16:30 Orły Zielonka 1 : 3 Wicher II Kobyłka
  06-10-2018 17:30 Zły Warszawa 7 : 0 Korona Jadów
  07-10-2018 12:00 Farmacja Tarchomin 3 : 3 Sokół II Serock
  07-10-2018 14:00 GKS Dąbrówka 3 : 2 Dąb II Wieliszew
  07-10-2018 14:00 Kamionek Warszawa 5 : 1 Mazur II Radzymin

Kolejka 7 13-10-2018 11:00 Mazur II Radzymin 0 : 4 Zły Warszawa
  13-10-2018 15:30 Wisła Zakroczym 6 : 2 Orły Zielonka
  13-10-2018 16:00 Wicher II Kobyłka 4 : 4 Kamionek Warszawa
  13-10-2018 17:00 Korona Jadów 2 : 3 GKS Dąbrówka
  14-10-2018 15:00 Dąb II Wieliszew 10 : 3 Farmacja Tarchomin
  14-10-2018 16:30 Sokół II Serock 8 : 0 Pogoń Józefów

Kolejka 8 20-10-2018 16:30 Orły Zielonka 5 : 4 Sokół II Serock
  20-10-2018 19:30 Farmacja Tarchomin 0 : 7 Korona Jadów
  21-10-2018 11:00 Mazur II Radzymin 0 : 4 Wicher II Kobyłka
  21-10-2018 16:00 Kamionek Warszawa 7 : 1 Wisła Zakroczym
  21-10-2018 18:00 Zły Warszawa 0 : 1 GKS Dąbrówka
  22-10-2018 19:45 Dąb II Wieliszew 9 : 0 Pogoń Józefów

Kolejka 9 26-10-2018 20:00 Wicher II Kobyłka 1 : 1 Zły Warszawa
  27-10-2018 13:30 Wisła Zakroczym 3 : 4 Mazur II Radzymin
  27-10-2018 16:30 Sokół II Serock 4 : 1 Kamionek Warszawa
  27-10-2018 17:00 Korona Jadów - : - Pogoń Józefów
  28-10-2018 13:30 Dąb II Wieliszew 3 : 3 Orły Zielonka
  28-10-2018 16:00 GKS Dąbrówka 4 : 0 Farmacja Tarchomin

Kolejka 10 03-11-2018 00:00 Pogoń Józefów - : - GKS Dąbrówka
  03-11-2018 14:30 Zły Warszawa 2 : 1 Farmacja Tarchomin
  03-11-2018 16:30 Wicher II Kobyłka 4 : 1 Wisła Zakroczym
  04-11-2018 11:00 Mazur II Radzymin 6 : 2 Sokół II Serock
  04-11-2018 16:30 Orły Zielonka 1 : 0 Korona Jadów
  04-11-2018 18:00 Kamionek Warszawa 4 : 4 Dąb II Wieliszew

Kolejka 11 10-11-2018 00:00 Korona Jadów - : - Kamionek Warszawa
  10-11-2018 00:00 Wisła Zakroczym - : - Zły Warszawa
  10-11-2018 00:00 GKS Dąbrówka - : - Orły Zielonka
  10-11-2018 00:00 Sokół II Serock - : - Wicher II Kobyłka
  10-11-2018 00:00 Farmacja Tarchomin - : - Pogoń Józefów
  10-11-2018 00:00 Dąb II Wieliszew - : - Mazur II Radzymin