ŁKS Łajski - Sokół Serock 6:3

W dniu 18 października odbyła się VIII kolejka spotkań w ramach Mazowieckiej Ligi Oldboy grupy B, w której to występuje drużyna Sokoła Serock.

Tym razem nasza drużyna gościła na boisku w Łajskach.

20161018 lajski 120161018 lajski 2

Od początku spotkania widać było zaangażowanie drużyny gospodarzy którzy chcieli wziąć rewanż za porażkę w pierwszej rundzie spotkań, ale to Sokół Serock wyszedł na prowadzenie po strzeleniu bramki przez Jarosława Stępkowskiego. Drużyna z Łajsk ostro wzięła się do odrabiania strat czego następstwem było strzelenie trzech bramek w I połowie.

Po zmianie stron to gospodarze naciskali drużynę Sokoła czego następstwem było strzelenie jeszcze trzech bramek. Goście też nie pozostawali dłużni i doprowadzili do strzelenia dwóch bramek, ale to i tak nie wpłynęło na końcowy wynik meczu.

Po ostatnim gwizdku sędziego spotkania wynik meczu to 6:3 dla drużyny z Łajsk.

Bramki w tym meczu zdobyli:
Stępkowski Jarosław 2x,
Żebrowski Marcin.

Sokół Serock – Bóbr Tłuszcz  6:2

W dniu 11 października 2016r. na boisku w Jadwisinie odbyła się VII kolejka w ramach Mazowieckiej Ligi Oldboy, gdzie przeciwnikiem drużyny Sokoła był zespół zajmujące aktualnie 2 miejsce w tabeli grupy B – Bóbr Tłuszcz.

20161011 jadwisin bobr1

Po rozpoczęciu spotkania dochodziło do dogodnych sytuacji bramkowych zarówno z jednej jak i z drugiej strony, ale bramkarze skutecznie radzili sobie z odpieraniem strzałów.

Jednak dobra passa bramkarzy skończyła się, gdy w bramce gości futbolówkę umieścił Rakowski Robert, a po kilku minutach Stępkowski Jarosław 2x.

20161011 jadwisin bobr21

Po pierwszej połowie był wynik 3:1 dla gospodarzy.
Z nastaniem drugiej połowy spotkania to gospodarze przebywali więcej przy piłce i konstruowali składne akcje czego efektem było strzelenie jeszcze 3 bramek.

Na listę strzelców w meczu wpisali się: Stępkowski Jarosław – 4 bramki, Rakowski Robert – 1 bramka, Lewandowski Andrzej – 1 bramka

Wisła Jabłonna – Sokół Serock 6:0

W dniu 7 października 2016r. na boisku w Jabłonnie odbył się zaległy mecz Mazowieckiej Ligi Oldboy pomiędzy drużynami gospodarzy Wisłą Jabłonna, a gośćmi Sokół Serock.

20161007 jablonna1

Po dość wyrównanym początku gospodarzom spotkania zaczął dopisywać atut własnego boiska czego efektem było rozwiązanie się worka z bramkami.
Po zakończeniu spotkania wynik przedstawiał się 6:0 na korzyść drużyny gospodarzy.

Dnia 20 września 2016r. odbył się mecz na szczycie mazowieckiej ligi Oldboy pomiędzy drużynami KS Łomianki a drużyną Sokoła Serock.

lomianki1m

Po pierwszej połowie gdzie przewyższała drużyna Sokoła wynik opiewał na 2:0 dla drużyny gości.

Po 40 min gry gospodarze wzięli się do odrabiania strat boiskowych czego efektem była wygrana drużyny gospodarzy 5:3