W ciągu kilku ostatnich dni rozegraliśmy kolejne dwa mecze sparingowe. Oba spotkania odbyły się na wyjazdach. Tym razem naszymi przeciwnikami były drużyny UKS Irzyk Warszawa oraz ponownie Młode Orły Pułtusk. Opis meczów w rozwinięciu.

UKS IRZYK WARSZAWA – SOKÓŁ SEROCK 6:14

Sobota 22.04.2017 r., Warszawa

Skład: Kuba Broniszewski – Bartek Druchniak, Krzyś Gajewski, Filip Młynkowski, Aleks Osmólski, Mati Brandebura – Adrian Piekarzewski, Bartek Waszkiewicz, Patryk Brejnak, Szymon Rydzewski, Michał Błażkowski, Kacper Grochowski – Kamil Szajda, Maciek Ageev.

Gole strzelali: Michał Błażkowski 3, Kamil Szajda 2, Patryk Brejnak 2, Kacper Grochowski 2, Adam Wawrzyniak, Krzyś Gajewski, Filip Młynkowski, Szymon Rydzewski, 1 samobój.

 

MŁODE ORŁY PUŁTUSK – SOKÓŁ SEROCK 10:7

Poniedziałek 24.04.2017 r., Pułtusk

Skład: Kuba Broniszewski, Karol Niczyporuk – Aleks Osmólski, Adrian Piekarzewski, Adam Wawrzyniak, Szymon Bogdański – Bartek Druchniak, Kacper Grochowski, Bartek Waszkiewicz, Patryk Brejnak, Krzyś Gajewski, Michał Błażkowski, Filip Młynkowski, Christian Moyles – Szymon Rydzewski, Kamil Szajda, Maciek Ageev.

Gole strzelali: Patryk Brejnak 2, Kamil Szajda, Maciek Ageev, Krzyś Gajewski, Bartek Druchniak, Kacper Grochowski.

 

Oba mecze sparingowe rozegraliśmy w czasie 4 x 20 minut, aby wszyscy zawodnicy dostali szansę i odpowiedni czas na grę. Chłopcy mieli podobne zadania na te mecze. Spotkanie z Irzykiem wygraliśmy różnicą kilku bramek, będąc drużyną nieco lepszą. W meczu z Młodymi Orłami prowadziliśmy 5:2, jednak ostatecznie to rywale okazali się skuteczniejsi i wygrali trzema bramkami. Sparingi były dla nas pożyteczną lekcją i kolejną okazją na sprawdzenie swoich umiejętności oraz nauczanych elementów gry. Drużyna prezentowała się lepiej niż w poprzednich meczach. Skuteczność była lepsza i małej poprawie uległa także gra obronna zespołu. Chłopcy byli ustawiani na różnych pozycjach, aby mogli się wszechstronnie rozwijać. Cieszy duża frekwencja i zaangażowanie zawodników, szczególnie podczas drugiego meczu z Pułtuskiem. Poza słabszą końcówką, przez większość meczu wszyscy zawodnicy pracowali na boisku tak, aż miło było popatrzeć. Mimo, iż na kilku pozycjach było aż po 3 graczy to nawet po 7 minutach gry widać było zmęczenie wynikające z zaangażowania i biegania. Sobotni sparing z drużyną z Warszawy był wygrany zdecydowaną różnicą bramek, ale jako trener jestem bardziej zadowolony z postawy zespołu w meczu z Młodymi Orłami. Jeszcze po trzeciej części meczu prowadziliśmy jedną bramką, ale to nie wynik jest najważniejszy, a wspomniana postawa oraz gra drużyny. Za nie należą się chłopcom wielkie brawa. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *