Junior B2!
W sobotni poranek, 4 września rozegraliśmy mecz wyjazdowy z Bobrem Tłuszcz II.
Mecz był bardzo wyrównany i jak zawsze w ostatnim czasie, trzymał w napięciu i emocjach do ostatniego gwizdka sędziego. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:4 po bramce Michała Winnickiego, w drugiej połowie zdobyliśmy trzy bramki po celnych strzałach Macieja Jędrysiaka, Filipa Tyki i drugiej bramce w tym dniu Michała Winnickiego.
Niestety mimo ambitnych prób doprowadzenia do remisu przeciwnicy z Tłuszcza strzelili również jedną bramkę i mecz zakończył się naszą minimalną porażką. Po bardzo męczącym meczu udaliśmy się do pobliskiej pizzerii, gdzie chłopcy z dużym apetytem zjedli pyszną pizzę.
TKS Bóbr Tłuszcz II- KS Sokół Serock B2 5:4(4:1)