Junior B2!
W czwartkowy wieczór rozegraliśmy mecz z liderem naszej grupy Talentem Targówek. Talent wygrał wszystkie spotkania i w meczu z nami potwierdził, że jest bardzo dobrą drużyną.
Był to jak na razie najlepszy przeciwnik, z którym graliśmy w tym sezonie, grający bardzo szybko i skutecznie. Mimo tak dobrej dyspozycji przeciwników stworzyliśmy sporo sytuacji pod bramką rywali po dobrych składnych akcjach. Trzy z tych sytuacji zakończyliśmy zdobyciem bramki, w pierwszej połowie do siatki trafił Michała Winnicki a w drugiej dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wiktor Składanek.
Napotkaliśmy na bardzo zdecydowany i mocny pressing Talentu, ale potrafiliśmy w tej sytuacji otwierać od bramki krótkimi podaniami i budować akcje ofensywne oraz utrzymywać się przy piłce. Smuci oczywiście strata dużej ilości bramek, ale strzelenie trzech bramek rywalowi, który do tej pory stracił we wszystkich meczach tylko siedem bramek daje odrobinę zadowolenia.
KS Sokół Serock B2- Talent Targówek 3:15(1:8)
Bramki:
⚽️⚽️ Wiktor Składanek
⚽️ Michał Winnicki
🎽Skład: Białowąs (46min. Vasyliuk), Petrosyan, Błachnik(65min. Płoński), Łostowski(65min. Brzeziński), Zalewski, Małkiewicz, Wdowiak, Szymański, Tyka, Winnicki, Składanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *