Zamknij
Zamknij
Zamknij

Juniorzy: 4 zwycięstwo w 5 meczu! Sokół – Olimpia 2:1

W środę, 09.09.2020, godzina 18:00 rozegraliśmy 5 kolejkę ligową w Serocku.

Mecz zaczął się dla Nas wyśmienicie. Już w 14 sekundzie błąd obrońców Olimpii wykorzystał Jakub Stalmach strzelając swojego 5 gola w lidze. Chwilę później bo już w 4′ minucie prowadzenie pięknym strzałem z rzutu wolnego podwyższył Jakub Kopacz. Rywale odpowiedzieli szybko bo już w 7′ minucie wynik przedstawiał się 2:1 i tak już zostało do końca meczu. Rywalom trzeba życzyć powodzenia w lidze i pogratulować dobrego meczu.

Nasza drużyna następny mecz rozegra już w sobotę w Tłuszczu z miejscowym Bobrem o godzinie 11.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy