Zamknij
Zamknij
Zamknij

Juniorzy: Bóbr Tłuszcz – Sokół 2:4

Jechaliśmy do Tłuszcza z przekonaniem, że mecz będzie ciężki i trudny do rozegrania, ponieważ znaliśmy klasę rywala. Dobrze dobrana taktyka, wykorzystanie sytuacji bramkowych, bardziej dojrzały futbol z naszej strony, to wszystko było powodem kolejnego zwycięstwa naszej drużyny.

Juniorzy odnoszą 5 zwycięstwo w 6 spotkaniach i znajdują się na 3 miejscu tabeli! Legionovia II, Olimpia Warszawa i My, każda drużyna z dorobkiem 15 punktów, jedynie bilans bramkowy decyduję o tym że znajdujemy się na 3 pozycji.

Kolejny mecz Juniorów, sobota, 19.09.2020, godzina 10:00, Stadion w Serocku! Serdecznie zapraszamy!

Bramki: Stalmach, Oktaba, Stalmach, Nalazek.
Asysty: Jeż, Kujawka, Nalazek, Kopacz

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy