Zamknij
Zamknij
Zamknij

Juniorzy z drugim zwycięstwem! FC Komorów – Sokół 1:2

W czwartek, 27.08.2020 wybraliśmy się na mecz wyjazdowy do Komorowa.
Mecz zaczelismy wysokim presingiem i praktycznie przez cały czas stosowalismy tą taktykę. Gra toczyła się w 80% na połowie przeciwnika, brakowało tylko ostatecznego wykończenia. Przeciwnicy wykonali 1 strzał na bramkę w pierwszej połowie meczu z rzutu wolnego, po którym piłka wpadła do siatki. Naszej drużynie po kilkudziesięciu groźnych atakach w końcu w 70 i 85 minucie udało się strzelić dwie bramki. Pięknym strzałem z 25 metrów w samo okienko bramki popisał się Jakub Stalmach, a zwycięską bramkę, debiutancka, na wagę 3 punktów strzelił Kacper Komosa. Wyjeżdżamy zwycięsko z Komorowa.

Kontakt

Klub sportowy "Sokół" Serock

Szczegółowe informacje dotyczące kontaktu znajdują się w zakładce "Kontakt".

Adres

ul. Pułtuska 47
05-140 Serock

Telefon

+48 22 782 73 50

Adres email

kssokol@serock.pl
sokol.serock@op.pl

Formularz kontaktowy