W piątej kolejce Ligi Młodzików zmierzyliśmy sie na naszym stadionie z drużyną Bobra II Tłuszcz. Po dobrej grze w Zakroczymiu wszyscy liczyliśmy na dobrą i poukładaną grę w meczu z Tłuszczem, która zakończy się również dobrym wynikiem.Przed meczem zrobiliśmy wspólne zdjecie z piłkarzami z Tłuszcza jako akt wiary powrotu Piotrka ich kolegi z drużyny do zdrowia.

IMAG1408.jak zmniejszyc fotke pl

Mecz nie zaczął się dla nas zbyt dobrze, ponieważ po 8 minutach przegrywaliśmy 0:2 ale gra jaką prezentowali chłopcy wyglądąła dobrze i zwiastowała poprawę wyniku. Tak się właśnie stało i jeszcze w pierwszej połowie doprowadziliśmy do wyrównania  grajac bardzo dobrze piłką z realizacją założeń szkoleniowych. W drugiej połowie byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą od przeciwników z Tłuszcza i strzeliliśmy 6 bramek przy dwóch przeciwnika co doprowadziło do wysokiej wygranej 8:4. Gra zaprezentowana przez naszych młodych piłkarzy była zadawalająca mimo tego, że nie ustrzegliśmy się prostych błędów w budowaniu ataku pozycyjnego. Jedyna uwaga do chłopaków, to zbyt mało gry piłką  w końcowych 10  minutach meczu i zbyt duża chęć gry za wszelką cenę do przodu mimo, że można było to robić spokojniej. Można być  jednak spokojnym, że w miarę czasu i ten element będzie wyglądał dobrze. Chłopcy zasłużyli na pochwały za zaangażowanie i walkę sportową z przeciwnikiem od pierwszej do ostatniej minuty. Następny mecz również na naszym boisku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w sobotę o godzinie 13.00.

AP Sokół Serock-TKS Bóbr II Tłuszcz 8:4(2:2)

Skład: Kalmus, Małkiewicz, Winnicki, Wdowiak, Jędrysiak M., Kurcz K., Krzyczkowski, Drepsiak, Szymańczyk, Rybicki, Broniszewski

Bramki: Wdowiak-2, Jedrysiak, Winnicki, Drepsiak, Krzyczkowski, Rybicki, SzymańczykIMAG1411.jak zmniejszyc fotke pl