W sobotę 6 stycznia odbył sie turniej Grand Prix Legionowa w tenisie stołowym, termin turnieju  nie był przypadkowy i był związany z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

IMAG0919.jak zmniejszyc fotke pl

W przerwie między grami odbyły sie licytacje oraz zbiórka pieniędzy. Nasze zawodniczki rywalizowały systemem każdy z każdym rozgrywając po 5 meczów, gra dziewczyn i wyniki były całkiem niezłe jak na okres po przerwie świąteczno-noworocznej. Akademię reprezentowały Marta Rosińska, Alicja Solmińska i Julia Tylka. Podopieczne trenerów Antoniego Wieczorka i Zbigniewa Chodkowskiego uplasowały sie na wysokich miejscach.

 

I miejsce- Marta Rosińska

III miejsce- Alicja Solmińska

IV miejsce- Julia Tylka

Gratulujemy trenerom i zawodniczkom!

IMAG0918.jak zmniejszyc fotke pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *