KS SOKÓŁ II SEROCK – KORONA JADÓW  1 – 3 (0-2)

W sobotę 27 kwietnia rezerwy Sokoła podejmował na własnym boisku drużynę z Jadowa.

Pierwsza połowa należała do drużyny z Jadowa, która przeważała na boisku. Już w 5 minucie drużyna gości wyszła na prowadzenie po stałym fragmencie gry a 10 minut później było 0-2, piłka po strzale zawodnika z Jadowa odbiła się od nierówności na boisku i zmyliła bramkarza z Serocka. W pierwszej połowie Sokół popełniał dużo błędów w kryciu i miał problem z dojściem do sytuacji bramkowych.

Druga część meczu wyglądała już dużo lepiej, Sokół dłużej utrzymywał się przy piłce i stwarzał sobie sytuacje bramkowe. W 50 minucie błąd popełnił bramkarz Serocka, który zagrał piłkę do napastnika z Jadowa a ten zdobył bramkę na 0-3. W 60 minucie bramkę na 1-3 zdobył Tomasz Jaczyński, który strzałem z 14 metra pokonał bramkarza gości. Zawodnicy Sokoła mocno naciskał do końca meczu, ale piłka nie wpadła już do bramki Jadowa. Mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Kolejne spotkanie Sokół II rozegra w sobotę 4 maja w Ząbkach z drużyną z Dąbrówki.

Sokół wystąpił w składzie: Aleksander Giziński, Michał Jedrysiak, Adrian Groszkiewicz, Jacek Szuba, Kamil Chmura, Patryk Serafin, Patryk Tyka, Kacper Walczak, Kacper Sitek, Jeremi Michalak, Piotr Malinowski.

Z ławki: Tomasz Jaczyński, Mariusz Wiśniewski, Szymon Darkowski, Koza Adrian, Karol Fijołek.