W sobotę 09 lutego o godzinie 13:30 Sokół rozegrał swój drugi mecz kontrolny w tym roku. Przeciwnikiem była drużyna z Łomianek.

51769726 2306737849558599 1031015231641354240 n

W pierwszej połowie Sokół przeważał na boisku, dłużej utrzymywał się przy piłce i stwarzał więcej sytuacji bramkowych, jednak na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. W przerwie Sokół zrobił 8 zmian. Druga część spotkania była już bardziej wyrównana i obie drużyny strzeliły po dwa gole. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Nie ustrzegliśmy się błędów indywidualnych po których straciliśmy wszystkie bramki. Przed nami kolejny sparing, który rozegramy w sobotę 16.02 z MKS Piaseczno.

51715773 810916532616257 6112042958209417216 n

Bramki :

35’- Szambelan Krystian (rzut karny po faulu na Darkowskim)

43’ – zawodnik Łomianek

49’- zawodnik Łomianek

55’-Szambelan Sylwester asysta Szambelan Krystian

76’- Szambelan Sylwester asysta Czarnecki Michał

88’ – zawodnik Łomianek

Sokół wystąpił w składzie : Durzyński Michał, Rosiński Radosław, Cichmiński Błażej, Choszcz Rafał, Głowacki Daniel, Calak Paweł, Stalmach Maciej, Darkowski Szymon, Szambelan Krystian, Rawa Artur, zawodnik testowany.

Z ławki: Kardynał Łukasz, Badenko Paweł, Koza Adrian, Szymański Krzysztof, Groszkiewicz  Adrian, Szambelan Sylwester, Wiśniewski Mariusz, Czarnecki Michał,