W sobotę serocka II podejmowała u siebie drużynę z Dąbrówki. Zespół z Dąbrówki wyszedł na prowadzenie w 8 minucie. Sokół wyrównał po rzucie karnym w 14 minucie meczu.

42835493 488731451631548 531553931466113024 n

Bramkę dla Sokoła zdobył Szymon Darkowski. Zawodnicy Serocka w pierwszej połowie kontrolowali przebieg spotkania, dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nie mogli pokonać  dobrze grający w defensywie zespół z Dąbrówki.  Do przerwy wynik nie uległ zmianie i do szatni schodziliśmy z wynikiem 1:1.

Druga część spotkania wyglądała bardzo podobnie jak pierwsza. Sokół stwarzał wiele sytuacji bramkowych – niestety przez błędne decyzje w ofensywie nie zdobyliśmy już bramki. Trzeba dodać, że całą drugą połowę Dąbrówka grała w dziesiątkę. O wyniku spotkania w dużej mierze zadecydował sędzia, który w 94 minucie zrobił ogromny błąd nie odgwizdując wyraźnego spalonego i dopuścił do sytuacji sam na sam,  po której zawodnik Dąbrówki strzelił drugą bramkę.  Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Dąbrówki.

42776320 2144004259154657 1295331796824621056 n

Sokół wystąpił w składzie: Sebastian Sekutowicz, Jakub Dytyniak, Michał Czarnecki, Mariusz Wiśniewski, Krzysztof Szymański, Maciej Stalmach, Jakub Cegiełka, Jakub Pawlak, Marcin Stańczak, Bartosz Kowalski, Szymon Darkowski.

Z ławki: Damian Matusiak, Adrian Groszkiewicz, Rafał Kwaśniak, Piotr Malinowski.