W sobotę 27 października II Sokoła podejmowała u siebie Drużynę Kamionka Warszawa. Mecz rozpoczął się o godzinie 16:30. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana.

45066195 1110357069144864 2297177663585910784 n

W 15 minucie bramkę zdobyli goście, wykorzystując błąd w ustawieniu naszego bramkarza. W 20 minucie było już 1:1. Bramkę dla Sokoła zdobył Rafał Kwaśniak po asyście Macieja Stalmacha. Obie drużyny miały jeszcze dogodne sytuacje bramkowe ale nie zdołały zmienić wyniku do przerwy.

44991995 453040215219868 8123676219406286848 n

Druga część spotkania należała  do drużyny z Serocka. Bramkę na 2:1 w 49 minucie strzelił Piotr Malinowski . Pięć minut później mieliśmy już 3:1 po strzale Macieja Stalmacha. Wynik na 4:1 ustalił Piotr Malinowski w 81 minucie, po stałym fragmencie gry, zdobywając swoją drugą bramkę. Trzy punkty zostały w Serocku.

44953773 290315348358235 2700272911389818880 n

Sokół wystąpił w składzie: Sebastian Sekutowicz, Maciej Lewandowski, Damian Matusiak, Sławomir Kaczmarczyk, Adrian Groszkiewicz, Maciej Stalmach, Patryk Tyka, Jakub Cegiełka, Szymon Darkowski, Patryk Serafin, Rafał Kwaśniak.

Z ławki: Tomasz Jaczyński, Piotr Malinowski, Adrian Koza, Kamil Chmura.