W sobotę do Serocka przyjechała drużyna Escola Varsovia Warszawa. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie ponieważ obie drużyny miesiąc wcześniej spotkały się w Pucharze Polski. Mecz obfitował wtedy w wiele bramek i bardzo ofensywną grę obu drużyn.

42897543 869943659796515 3920162486673735680 n

Tym razem było podobnie, już w 2 minucie wysoko grająca Escola zdobyła swoją pierwszą bramkę. Zawodnicy Sokoła odpowiedzieli w 8 minucie, do bramki trafił Artur Rawa po asyście Krystiana Szambelana, a dwie minuty później Bartosz Szydłowski wykorzystał rzut karny po faulu na Krystianie. Varsovia dalej grała wysokim presingiem i w 24 minucie, po błędzie w rozegraniu Sokoła strzeliła drugą bramkę. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie i do szatni schodziliśmy z remisem 2:2.

42876527 270025206960515 8513017255351549952 n

42864370 858177224378378 3338236968306737152 n

Druga połowa meczu rozpoczęła tak samo jak pierwsza, Escola szybko wychodzi na prowadzenie strzelając w 47 minucie trzecią bramkę. Zawodnicy Sokoła wyrównali w 61 minucie. Mocny wyrzut z autu Błażeja Cichmińskiego w pole karne i strzałem głową bramkę zdobywa Artur Rawa. Po tym golu inicjatywę na boisku przejęła drużyna z Serocka. W 72 minucie czwartą bramkę dla Sokoła zdobył Michał Czarnecki. 76 minuta to piękna bramka Krystiana Szambelana, który po asyście Michała Czarneckiego nie dał szans na interwencję bramkarzowi gości. W 92 minucie Krystian Szambelan strzela swoją drugą bramkę po asyście Bartosza Kowalskiego i ustala wynik meczu. Mecz kończy się zwycięstwem Sokoła 6:3.