W piątek 26 października o godzinie 19:00 Sokół podejmował u siebie drużynę z Radzymina. Mazur przed meczem zajmował drugie miejsce z dorobkiem 27 punktów. Obie drużyny wyszły na mecz bardzo zmobilizowane i skoncentrowane.

44932773 266843110691127 8131121570983706624 n 1

Pierwsza połowa jak i druga to mecz walki o każdy centymetr boiska. Radzymin za to lepiej wyglądał piłkarsko i miał więcej sytuacji po których mógł strzelić gola. Wiedzieliśmy, że Mazur zdobywa większość bramek ze stałych fragmentów gry ale mimo to nie ustrzegliśmy się od błędów w kryciu. Pierwszą bramkę straciliśmy w 44 minucie, po  dośrodkowaniu z rzutu  wolnego  z lewej strony boiska, piłkę w siatce umieścił napastnik gości. Na przerwę schodziliśmy ze stratą jednego gola.

44971659 281463999159270 1628048147148177408 n

Druga połowa meczu była bardziej wyrównana. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe. W 58 minucie, po mocnym wyrzucie z autu w pole karne przez  Błażeja Cichminskiego, bramkę dla Sokoła zdobył Sylwester Szambelan. W 72 minucie znowu popełniamy błąd w kryciu przy stałym fragmencie gry i przegrywamy 2:1. Sokół już nie zdołał odrobić strat. Trzy punkty zebrał Radzymin zostając liderem Ligi Okręgowej. Na pewno po meczu nie można powiedzieć, że Sokół oddał mecz bez walik.

44983281 698109520561519 8320724207935684608 n

Sokół wystąpił w składzie: Łukasz Kardynał, Radosław Rosiński, Błażej Cichmiński, Paweł Badenko, Jakub Dytyniak, Artur Rawa, Mariusz Wiśniewski, Daniel Głowacki, Rafał Choszcz, Sylwester Szambelan, Patryk Kalinowski.

Z ławki: Krzysztof Szymański, Michał Czarnecki, Paweł Calak, Maciej Stalmach.