W niedzielę 14.10 o godzinie 13:00 Sokół podejmował u siebie drużynę Olimpii Warszawa. Drużyna Olimpii w tej rundzie radzi sobie bardzo dobrze i zajmowała przed meczem 3 miejsce z dorobkiem 20 punktów.

44086261 2209607979274459 4785398388780695552 n

Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i tak właśnie było. Pierwsza połowa to mecz walki w środkowej części boiska i kilka stałych fragmentów gry dla Olimpii po których goście mogli zdobyć bramkę. W 27 minucie kontuzji pleców doznał Bartosz Szydłowski i niestety musiał opuścić plac gry. W 34 minucie bramkę na 0:1 zdobyli goście, po dośrodkowaniu z prawej strony niepilnowany zawodnik Olimpii oddał strzał głową, a ta odbijając się od poprzeczki wpada do bramki Sokoła. Na przerwę schodziliśmy ze stratą jednego gola.

44099531 316429562490256 7657704222346969088 n

44076987 277079956480290 5891420323689005056 n

Druga część meczu rozpoczęła się dla Serocka bardzo niedobrze. Sędzia w 46 minucie odgwizduje rzut karny dla drużyny z Warszawy, po zagraniu ręką przez obrońcę z Serocka. Bliski obrony był Łukasz Kardynał, ale piłka wpada do bramki po jego rękach. Sokół zaczął grać znacznie wyżej, co dało szansę gry z kontry gościom. Olimpia stworzyła sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji bramkowych i tylko dobra gra naszego bramkarza i trochę szczęścia uchroniła Sokół przed stratą kolejnych bramek. Mecz kończy się wynikiem 0:2. Sokół tego dnia grał słabo i Olimpia zasłużenie zdobyła 3 punkty. Przed nami jeszcze 4 kolejki, na pewno nie spuszczamy głów po przegranym meczu i nikomu nie oddamy punktów bez walki.

44129391 733000490382513 30109292702990336 n

Sokół wystąpił w składzie : Łukasz Kardynał, Michał Czarnecki, Bartosz Szydłowski, Paweł Badenko, Radosław Rosiński, Bartosz Kowalski, Rafał Choszcz, Daniel Głowacki, Patryk Kalinowski, Krystian Szambelan, Artur Rawa.

Z ławki: Błażej Cichmiński, Sylwester Szambelan, Krzysztof Szymański, Paweł Calak.