W sobotę 15 września na swój mecz ligowy do Serocka przyjechała drużyna Unii Warszawa. Mecz rozpoczął się o godzinie 13.00. Wiedzieliśmy, że Unia to zespół, który bardzo dobrze wykonuje stałe fragmenty gry.

41853391 1634747796630520 6294425922640543744 n

Niestety w 37 minucie popełniliśmy błąd w kryciu przy rzucie wolnym dla Unii i w konsekwencji straciliśmy bramkę. Do przerwy rezultat meczu nie uległ zmianie. Zeszliśmy do szatni po wyrównanej połowie z wynikiem 0:1.

Po przerwie to Sokół dłużej utrzymywał się przy piłce, stwarzał sobie sytuacje bramkowe, można powiedzieć, że kontrolował grę, ale nie zdołał zdobyć bramki.

W 80 minucie prosta strata piłki w środku boiska i kontra przeciwnika doprowadziła do straty drugiej bramki.

Mecz skończył się wynikiem 0:2. Można powiedzieć, że tego dnia wygrała nie lepsza, a mądrzejsza drużyna.