ŁKS Łajski – Sokół Serock 6:3

W dniu 18 października odbyła się VIII kolejka spotkań w ramach Mazowieckiej Ligi Oldboy grupy B, w której to występuje drużyna Sokoła Serock.

Tym razem nasza drużyna gościła na boisku w Łajskach.

20161018 lajski 120161018 lajski 2

Od początku spotkania widać było zaangażowanie drużyny gospodarzy którzy chcieli wziąć rewanż za porażkę w pierwszej rundzie spotkań, ale to Sokół Serock wyszedł na prowadzenie po strzeleniu bramki przez Jarosława Stępkowskiego. Drużyna z Łajsk ostro wzięła się do odrabiania strat czego następstwem było strzelenie trzech bramek w I połowie.

Po zmianie stron to gospodarze naciskali drużynę Sokoła czego następstwem było strzelenie jeszcze trzech bramek. Goście też nie pozostawali dłużni i doprowadzili do strzelenia dwóch bramek, ale to i tak nie wpłynęło na końcowy wynik meczu.

Po ostatnim gwizdku sędziego spotkania wynik meczu to 6:3 dla drużyny z Łajsk.

Bramki w tym meczu zdobyli:
Stępkowski Jarosław 2x,
Żebrowski Marcin.

Wyniki meczy drużyny Sokoła Serock możemy śledzić pod adresem: www.mazowieckaliga.pl – grupa B.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *