Kolejny turniej ligi powiatowej odbył się powtórnie w Jadwisinie,wszyscy zawodnicy mieli możliwość gry w dwóch drużynach.Grania było naprawdę sporo co daje zawodnikom możliwość weryfikacji tego co opanowali na treningach.Wszystkie założenia szkoleniowe postawione przed zawodnikami były relizowane i można być z tego zadowolonym,wyniki meczów też mogą cieszyć.Najbardziej wymagajacym przeciwnikiem byl Żbik Nasielsk,natomiast Wisła Jabłonna zaprezentowała sie tym razem bardzo słabo co widać po wysokich porażkach tej drużyny.Cieszy konsekwencja w utrzymywania obranego stylu gry naszej drużyny i jednocześnie koncepcja całej Akademii Piłkarskiej polegająca na grze piłką od bramki i długim utrzymywaniau sie przy piłce.Solidna praca na treningach i wyciąganie wniosków z meczów turniejowych i sparingowych prowadzi w widoczny sposób do podniesienia poziomu umiejętności piłkarskich młodych piłkarzy czyli tego do czego dążymy.IMAG0427.jak zmniejszyc fotke pl

Sokół I-Żbik Nasielsk 3:3

Sokół I-Sokół II 11:0

Sokół I-Wisła Jabłonna 16:0

 

Sokół II-Żbik Nasielsk 0:2

Sokół II-Sokół I 0:11

Sokół II-Wisła Jabłonna 5:1

 

Skład Sokół I:Ostrowski,Winnicki,Wdowiak,Kryśkiewicz,Przybyszewski,Raczkowski,Nalazek

Skład Sokół II:Składanek,Małkiewicz,Kowalewski,Ślęzak,Rozkosz,Rydzewski,Zakrzewska

IMAG0422.jak zmniejszyc fotke pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *