W niedzielę 4.11.2018 swój mecz na wyjeździe rozegrały rezerwy Sokoła, przegrywając wysoko 6-2  z drużyną Mazura II Radzymin. Obie drużyny przed meczem miały po 10 punktów i sąsiadowały w tabeli.

45421964 1934133173558254 6089148815426715648 n

Sokół wyszedł na mecz bardzo ospale i już w 11 minucie Radzymin prowadził 3-0. W 37 minucie gospodarze zdobyli kolejną bramkę. W 40 minucie gola na 4-1 zdobył Patryk Serafin, ale to nie był koniec bramek w  tej połowie. Chwilę później Sokół stracił bramkę na 5-1. Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu Serocka.

45549815 2284243408513891 7126461641650077696 n

Druga część meczu wyglądała już dużo lepiej. Sokół nawiązał walkę i mecz stał się bardziej wyrównany. Obie drużyny zdobyły po jednej bramce, chociaż nie brakowało sytuacji bramkowych z jednej jak i z drugiej strony. Sokół dwukrotnie obijał poprzeczkę Radzymina, za to gospodarze niewykorzystani dwóch karnych. Bramkę dla Serocka zdobył Szymon Darkowski. Mecz zakończył się wynikiem 6-2  i 3 punkty zastały w Radzyminie.

Sokół wystąpił w składzie: Karol Fijołek, Maciej Lewandowski, Damian Matusiak, Kamil Chmura, Daniel Chudy, Patryk Czestkowski, Paweł Wrona, Patryk Tyka, Patryk Serafin, Szymon Darkowski, Rafał Kwaśniak.

Z ławki: Eryk Kaczmarczyk, Adrian Groszkiewicz, Marcin Lewandowski.