Po dwutygodniowej przerwie zagraliśmy kolejny mecz, tym razem na swoim boisku z Polonezem Warszawa.

IMAG0839.jak zmniejszyc fotke pl

W poprzenim meczu z tym przeciwnikiem padł remis a mecz był bardzo wyrównany. Takiego meczu należało się również spodziewać tym razem i tak było. Mecz był emocjonujący i zacięty do ostatniej akcji a losy wyniku ważyły sie do ostatniego gwizdka sędziego. W pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie ale jeszcze przed przerwą straciliśmy bramkę po nieporozumieniu bramkarza i obrońcy. W tej części stworzyliśmy dużo dobrych okazji do zdobycia bramki ale zabrakło skuteczności. W drugiej połowie przeciwnicy wyszli na prowadzenie ale my wyrównaliśmy po rzucie karnym, radość jednak nie trwała zbyt długo, ponieważ w kolejnej akcji meczu Polonez znowu wyszedł na prowadzenie przy chwilowej nieuwadze naszych zawodników. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze doskonałe sytuacje do wyrównania ale piłka nie wpadła do bramki. Założenia meczowe były realizowane, chłopcy grali piłką i starali się przy niej utrzymywać co prawda z różnym skutkiem ale można być zadowolonym z konsekwencji. Należy podkreslić, że walka była na całego do ostatniej minuty meczu i to cieszy.

 

AP Sokół OSIR Serock-Polonez Warszawa 2:3(1:1)

 

Skład: Sałata, Wdowiak, Winnicki, Petrosyan, Szymańczyk, Małkiewicz, Rozkosz, Płoński, Skadanek, Kurcz,

 

Bramki: Rozkosz, Składanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *