W ostatniej kolejce ligi okręgowej trampkarzy U-15 zmierzyliśmy się z Wichrem Kobyłka.Mecz został rozegrany na naszym boisku w trudnych warunkach przy zalegającym śniegu i mrozie.Spotkanie zaczęliśmy od straty bramki ale potem strzeliliśmy 3 bramki grając bardzo dobrze,na przerwę schodziliśmy do szatni prowadząc 3:1.W przerwie trzeba było dokonać 2 zmian wymuszonych kontuzjami,mimo to drugą połowę zaczęliśmy dobrze stwarzając kilka dobrych sytuacji bramkowych.Strzelenie bramki na 4:1 pewnie dałoby zwycięstwo ale niestety zabrakło troszkę szczęścia.W ostatnich 15 minutach straciliśmy 5 bramek po indywidualnych akcjach rosłego napastnika Wichru i musieliśmy uznać wyższość przeciwnika.Spotkanie było prawdziwym meczem walki ale i dobrej gry piłką obydwu drużyn,co nie było łatwe w tych zimowych warunkach.Kolejny raz zbrakło nam koncentracji w końcówce spotkania i nad tym trzeba pracować.

Sokół OSIR Serock 2002-Wicher Kobyłka 3:6(3:1)

Skład:Fijołek-Jędrysiak,Suszczyński,Sperczyński,Ćwik-Michalak,Romanik,Ostoja,Świderski,Wdowiak-Szymanik grali jeszcze Zachmacz,Szymański

Bramki:Sperczyński,Świderski,Wdowiak