W środę, 09.09.2020, wybraliśmy się do Józefowa, by podjąć rezerwy Józefovii w IV rundzie Pucharu Polski!

Mecz został rozegrany o 20:45. Mydlarze od początku rzucili się do ataku i stwarzali sobie mnóstwo sytuacji! Bartek Bednarz wyprowadził drużynę na prowadzenie. Kilka minut później ponownie Bartek Bednarz w słupek.

Po faulu w polu karnym, Mydlarze dostali szansę na podwyższenie wyniku, do piłki podszedł Rafał Choszcz, jednak bramkarz gospodarzy obronił karnego. 15′ minut przed zejściem do szatni, Patryk Olszewski strzela drugą bramkę i z wynikiem 0:2 schodzimy do szatni!

Druga połowa zaczęła się trochę spokojniej, gospodarzom udało się strzelić bramkę kontaktową na 1:2. Mydlarze szybko chcieli doprowadzić do dwu bramkowej przewagi. Najpierw Michał Czarnecki w drugi już słupek i w końcu Szymon Darkowski z bramka na 1:3.

Z takim wynikiem kończymy spotkanie IV rundy Pucharu Polski! A już w niedzielę, 16:30, Wieliszew, rozegramy 8 kolejkę Warszawskiej Ligi Okręgowej w roli gospodarza, a naszym przeciwnikiem będzie Wisłą Dziecinów! Serdecznie zapraszamy do Wieliszewa!

Przebieg meczu:
5′ 0-1 Bednarz (as. Rawa)
33′ 0-2 Olszewski (as. Choszcz)
55′ ŻK Pastewka
60′ ŻK Rosiński
65′ Czarnecki – Bednarz
65′ Lipski – Markowicz
67′ 1-2 Józefovia
68′ Niedźwiedź – Głowacki
80′ Jędrysiak – Szambelan S.
82′ Darkowski – Rawa
88′ 1-3 Darkowski (as. Czarnecki)