Młodzik D1 Niebieska !
 Za nami pierwsze mecze w nowym sezonie ligowym, w którym nasza drużyna po awansie zadebiutowała w rozgrywkach 3 ligi.
 W czwartek 2.09. podejmowaliśmy na boisku w Woli Kiełpińskiej zespół MKS Polonia Warszawa. Renomowany Rywal postawił poprzeczkę wysoko już od początku meczu, strzelając bramkę w pierwszych minutach spotkania. Nie podcięło nam to jednak skrzydeł, już kilka akcji później za sprawą Igora Makowskiego doprowadziliśmy do wyrównania. Stracona bramka podziałała na Gości mobilizująco, w krótkim okresie czasu dwukrotnie daliśmy się pokonać i Polonia wyszła znowu na prowadzenie. Na te bramki odpowiedzieliśmy trafieniem Janka Chełstowskiego i kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się jednobramkową stratą, Polonia przeprowadziła 2 akcje, w których skutecznie znalazła drogę do naszej bramki.
 2 stracone bramki pod koniec pierwszej połowy nieco ostudziły nasz zapał. W drugiej połowie, mimo, że dalej dzielnie walczyliśmy, to bramki strzelała już tylko Polonia.
KS Sokół Serock – MKS Polonia Warszawa – 2:8 (2:5)
Bramki:
Igor Makowski ⚽️
Jan Chełstowski ⚽️
Zagrali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Szymon Tyszkiewicz, Daniel Kanigowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Igor Makowski, Filip Młynkowski, Krzysztof Borkowski, Jan Chełstowski, Gabriel Krawczyk, Aleksander Szymański, Franek Szrama.
ℹ Po meczu całą drużyną udaliśmy się na Stadion Narodowy kibicować Reprezentacji Polski w spotkaniu z Albanią. Na stadionie wszyscy nasi zawodnicy jednogłośnie stwierdzili, że będą ciężko trenować aby kiedyś tutaj zagrać!
 W niedzielę udaliśmy się do Legionowa na spotkanie z dobrze znaną nam drużyną AP 11 Legionowo.
Mecz nie ułożył się dla nas najlepiej, bo już po pierwszej połowie przegrywaliśmy różnicą dwóch bramek. Po przerwie nasza drużyna chciała jak najszybciej odwrócić losy tego meczu. Rywale zepchnięci do głębokiej defensywy jednak skutecznie odpierali nasze ataki. Kontaktową bramkę pod koniec meczu zdobył Bartek Golasiński, lecz zabrakło już czasu na doprowadzenie do remisu.
AP 11 Legionowo – KS Sokół Serock 2:1 (2:0)
Bramki:
Bartosz Golasiński ⚽️
👕Zagrali: Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Szymon Tyszkiewicz, Daniel Kanigowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Igor Makowski, Filip Młynkowski, Jan Chełstowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Alvaro Kędzierski, Kuba Stańczak, Bartosz Golasiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *