Młodzik D2 Niebieska!
W sobotę podejmowaliśmy na boisku w Woli Kiełpińskiej zespół KS Legionovii Legionowo. Jak to z reguły bywa, spotkania derbowe są bardzo zacięte i tak też było tym razem.
W pierwszej połowie Młode Sokoły kontrolowały przebieg meczu. Choć Rywale mieli swoje okazje, dobrze spisywała się nasza obrona z Jankiem Kaczorowskim na czele. Na prowadzenie wyprowadził nas Szymon Śledziewski bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego. Wynik podwyższył Daniel Kanigowski po wspaniałej asyście z głębi pola Janka Chełstowskiego. Na przerwę schodziliśmy w dobrych humorach z przewagą dwóch bramek.
 Po przerwie to Goście przejęli inicjatywę strzelając szybko 2 bramki i doprowadzając do remisu. Po chwili było już 2-3 i od tego momentu to nasz zespół musiał gonić wynik. Postanowiliśmy więc zaryzykować i zagrać bardziej ofensywnie, co narażało nas na groźne kontry Rywali. Po jednej z takich kontr Przeciwnicy strzelili kolejną bramkę. Nie podcięło Nam to jednak skrzydeł i w dalszym ciągu walczyliśmy o jak najlepszy rezultat. Stworzyliśmy sobie sporo dogodnych sytuacji strzeleckich, ale tylko jedną udało się wykorzystać. Najwięcej zimnej krwi w polu karnym zachował Franek Szrama, strzelając bramkę kontaktową. Na więcej zabrakło niestety czasu i mecz zakończył się jednobramkową stratą.
Szkoda łatwo straconych bramek na początku drugiej połowy, ale na pewno wyciągniemy z nich sporo wniosków. W pierwszej połowie gra Młodych Sokołów mogła się podobać, zaś po słabym początku drugiej części gry, mimo usilnych starań nie udało się odwrócić wyniku.
🎥 Prezentujemy dwa pierwsze trafienia z tego meczu w wykonaniu naszych Zawodników
KS Sokół Serock – KS Legionovia Legionowo – 3:4 (2:0)
Zagrali:
Wiktor Piotrowski, Jakub Stańczak, Wojciech Wesołowski, Krzysztof Borkowski, Szymon Śledziewski, Daniel Kanigowski, Jan Chełstowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Bartosz Burdziakowski, Aleksander Szymański, Szymon Tyszkiewicz, Franciszek Szrama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *