Młodzik D1 Niebieska!
W ubiegłą niedzielę, meczem z liderem MKS Polonią Warszawa rozpoczęliśmy rundę rewanżową. Mając w pamięci pierwsze spotkanie rozgrywane w Woli Kiełpińskiej, spodziewaliśmy się trudnego spotkania.
Od początku zmuszeni byliśmy do gry w obronie. Rywale często przebywali na naszej połowie, ale bardzo mądrze się broniliśmy, nie dopuszczając do poważniejszego zagrożenia pod naszą bramką. Co jakiś czas wyprowadzaliśmy również groźne kontry, które z odrobiną szczęścia mogły zakończyć się bramką. Pod koniec pierwszej połowy Rywale jednak znaleźli sposób na sforsowanie naszych szeregów obronnych i na przerwę schodziliśmy z jednobramkową stratą.
W drugiej połowie Polonia dalej napierała i z biegiem meczu stwarzała sobie coraz więcej sytuacji. Gra w obronie przez większą część spotkania kosztowała nas sporo sił, ale nie poddawaliśmy się i silnie dążyliśmy do strzelenia bramki wyrównującej. Niestety to Rywale skutecznie wykorzystując kontratak cieszyli się z kolejnego trafienia. Kilka minut przed końcem Polonia po rzucie rożnym podwyższyła prowadzenie i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.
Mimo porażki z wyżej notowanym Rywalem, cały zespół pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. Cieszy zauważalna poprawa ostatnio trenowanych elementów. Każdy z naszych zawodników pozostawił wiele serca na boisku i zebrane podczas tego meczu doświadczenie z pewnością pozytywnie przełoży się na grę w kolejnych spotkaniach 🔝
MKS Polonia Warszawa – KS Sokół Serock – 0:3
👕 W tym meczu drużynę Sokoła reprezentowali:
Alvaro Kędzierski, Filip Nowak, Arek Trzonkowski, Daniel Kanigowski, Igor Rosłon, Jan Kaczorowski, Igor Makowski, Jan Chełstowski, Gabriel Krawczyk, Szymon Śledziewski, Kuba Stańczak, Filip Młynkowski, Rafał Lagner, Bartosz Golasiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *