Młodzik D1:W niedzielny poranek rozegraliśmy na naszym stadionie mecz ligowy z Huraganem II Wołomin. Mecz był bardzo wyrównany od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Swoje sytuacja do strzelenia gola mieli zarówno goście jak i młode Sokoły ale wpadły tylko dwie bramki po jednej dla każdej z drużyn i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. Gra naszej drużyny wyglądała zdecydowanie lepiej w pierwszej połowie , mimo straty bramki graliśmy naprawdę dobrze, w drugiej połowie wyglądało to słabiej. Mimo słabszej gry stworzyliśmy sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki ale piłka niestety nie znalazła drogi do bramki. Natomiast bramka wyrównująca była wynikiem samobója jednego z obrońców Huraganu. Mecz toczył się głównie w środku pola w szybkim tempie i trzymał w napięciu wszystkich uczestników do ostatniej akcji. Cieszy podtrzymanie dobrej passy zespołu po słabszym początku rundy, nie przegrywamy od 4 spotkań i oby tak dalej.

KS Sokół Serock D 2- Huragan Wołomin 1:1(0:1)

Skład: Rydzewski, Opałka, Gajewski, Brejnak, Szajda, Wawrzyniak, Grochowski, Bogdański, Jędrzejewski, Młynkowski, Kurowski, Brzeziński

Bramka: samobójcza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *