Młodzik D1 Niebieska!
W zeszłym tygodniu w dniach 19-20.08. braliśmy udział w dwudniowym turnieju o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej organizowanym przez Bug Wyszków. Młode Sokoły, mimo kilku nieobecności spowodowanych wyjazdami wakacyjnymi pokazały się z dobrej strony. Przez dwa dni zagraliśmy łącznie aż 240 minut, dzięki czemu każdy z zawodników wrócił z turnieju z cennym bagażem doświadczeń.
Pierwszego dnia rozgrywane były mecze fazy grupowej, w których przyszło nam rywalizować z drużynami Ursusa Warszawa, Bugu Wyszków, Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk oraz Drukarza Warszawa. Po bardzo dobrym początku i wysokiej wygranej z Ursusem, w drugim spotkaniu po wyrównanym meczu, niestety musieliśmy uznać wyższość Gospodarzy. W kolejnym meczu pewnie wygrywamy z Młodymi Orłami. Pojedynek z Drukarzem już od początku nie układał się po naszej myśli, Rywale wykorzystywali nasze błędy i zasłużenie wygrali.
Drugiego dnia uwzględniając wyniki fazy grupowej przyszło nam rywalizować w rozgrywkach Ligi Europy, w których ponownie spotkaliśmy się z zespołami Ursusa oraz Młodych Orłów. Grupę uzupełniły jeszcze drużyny Marcovii Marki oraz Korony Ostrołęka. W pierwszym meczu podobnie jak pierwszego dnia odnieśliśmy pewne zwycięstwo z Młodymi Orłami Pułtusk. W drugim meczu po bardzo zawziętym spotkaniu to niestety Marcovia cieszyła się z końcowego zwycięstwa. W kolejnym starciu mierzyliśmy ponownie z zespołem Ursusa, lecz tym razem to drużyna z Warszawy cieszyła się z końcowego zwycięstwa. W ostatnim meczu turnieju, mimo bardzo dużego zmęczenia i dobrej postawy Rywali z Ostrołęki to Młode Sokoły zdołały pozytywnie zakończyć udział w turnieju odnosząc cenne zwycięstwo.
Zagraliśmy łącznie aż 8 meczów, które dostarczyły nam bardzo wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy Gospodarzom Bug Wyszków za zaproszenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *