W niedzielne południe w Serocku odbył sie kolejny Bieg Niepodległości na dystansie 10 kilometrów, tym razem bieg odbył się w ramach cyklu „Narodowy Bieg Stulecia od Bałtyku do Tatr”.

IMAG1497.jak zmniejszyc fotke pl

 

Jak co roku duża ilość naszych mieszkańców i liczna grupa gości z całego kraju uczciła na sportowo Odzyskanie Niepodległości przez Polskę w roku 1918. Wśród biegaczy nie zabrakło zawodników i trenerów związanych z Klubem Sportowym Sokół Serock. W biegu wystartowali i ukończyli go zawodnicy Sławomir Kaczmarczyk, Radosław Rosiński oraz członek zarządu i trener Mariusz Rosiński. Członkowie klubu, którzy pobiegli dla „Niepodległej” kolejny raz podkreślili jak ważne dla naszej społeczności klubowej są postawy i wychowanie w duchu patriotycznym. Nasz klub bardzo aktywnie włącza się w uroczystości patriotyczne wystawiając poczet sztandarowy czy uczestnicząc w imprezach i świętach organizowanych przez Gminę Serock tak jak było to w dniu dzisiejszym. Nie miejsca są w tym biegu najważniejsze ale wyniki uzyskane przez startujących były całkim dobre, zainteresowanych odsyłam na stronę internetową www. datasport.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *