ZOSTAŃ DOBROCZYŃCĄ  KS „SOKÓŁ” SEROCK

Zarząd oraz wszyscy członkowie i sympatycy Klubu Sportowego „Sokół” OSiR Serock, pragną z całego serca podziękować osobom, instytucjom i firmom, które swoją pomocą i otwartością serc, przyczyniają się do rozwoju sportu w naszej gminie. Wasze wsparcie pozwala nam podjąć wspólny wysiłek na rzecz rozwoju sportu oraz poprawy kondycji fizycznej i zdrowotnej naszego społeczeństwa. My natomiast, swoimi pasjami, doświadczeniem i pozytywnym wizerunkiem chcielibyśmy podzielić się z Państwem! Mocno wierzymy w to, że praca z dziećmi i młodzieżą daje ogromną satysfakcję i jest wspaniałą inwestycją, która przyniesie doskonałe efekty w ich dorosłym życiu. Dzięki naszemu Klubowi młodzież w sporcie poznaje swoje zamiłowania oraz znajduje źródło ogromnych, pozytywnych emocji. Efektywnie spędzony czas, pozytywnie wpływa na ich wychowanie, dając im możliwość odczuwania takich emocji jak, radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, szacunek dla przeciwnika, odpowiedzialność za drużynę.

Piłka nożna nieodłącznie wiąże się ze wspaniałym duchem współzawodnictwa, jednocześnie daje możliwość kompleksowego rozwoju fizycznego oraz aktywnej rekreacji. Chcąc jednak stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu naszym dzieciom i młodzieży, musimy liczyć na wsparcie finansowe fundatorów, darczyńców, sponsorów czy filantropów.

Wspomóżcie Państwo nasz Klub i bądźcie pewni, że występujecie w słusznej sprawie, dajcie szansę dzieciom i młodzieży podnosić swoje umiejętności i aktywnie spędzać czas !

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc. Nie jest istotna wielkość wpłaty, liczy się dar serca, choćby był niewielki.

 

W jaki sposób możecie Państwo nam pomóc?

Jeśli finansowo, prosimy o dokonanie wpłaty, darowizny na nasze konto:

KS „SOKÓŁ” Serock, 05-140 Serock, ul. Pułtuska 47 

KONTO: 18 1600 1462 1841 0780 7000 0001  BGŻ BNP

 

Wsparcie to, może być również rzeczowe, między innymi:

  • zakup sprzętu sportowego, wyposażenia treningowego, nagród i upominków dla dzieci i młodzieży uczestniczących w turniejach i imprezach sportowych,
  • finansowanie konkretnego celu poprzez pomoc w pokryciu kosztów organizacji wakacyjnych obozów sportowych, wyjazdów na mecze, karnetów na basen itp.

 

W zamian za okazaną nam pomoc oferujemy m.in.:

  • reklamę Państwa firmy na strojach sportowych,
  • Certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu KS „SOKÓŁ” Serock,
  • umieszczenie informacji o sponsorze na stronie internetowej naszego Klubu,
  • umieszczenie logo sponsora na drukach firmowych klubu (plakaty meczowe, wizytówki, kalendarze, itp.),
  • podawanie informacji o sponsorach w czasie meczów naszych drużyn, imprez sportowych czy turniejów organizowanych przez klub.

 

Pragniemy Państwa oczywiście poinformować, że wszystkie otrzymane i darowane nam środki finansowe oraz rzeczowe, przeznaczane są na cele statutowe Klubu Sportowego „SOKÓL” Serock i rozporządzane przez Zarząd Klubu i pod ścisłym nadzorem Komisji Rewizyjnej.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd KS „SOKÓŁ” Serock

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *