W sobotę 25.05.2019 r. podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę APJD Sport. Po emocjonującym meczu rywale wygrali nieznacznie 4:6.

Mecz był otwarty i po obu stronach było wiele sytuacji podbramkowych. Nasz zespół w pierwszej kwarcie nie ustrzegł się błędów i to przeciwnicy wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Kolejne dwie kwarty były już lepsze, w efekcie czego przed ostatnią częścią meczu wynik brzmiał 4:4. Niestety w ostatniej kwarcie goście zdobyli 2 bramki i odnieśli zwycięstwo 4:6. Obie drużyny zaprezentowały podobny poziom piłkarski, natomiast to przeciwnicy byli bardziej solidni, skuteczni i popełnili mniej błędów. W grze naszych chłopców zawiodła skuteczność – nie wykorzystaliśmy wielu bardzo dobrych sytuacji strzeleckich – oraz popełniliśmy kilka prostych błędów indywidualnych, skutkujących stratą gola. Takie mecze jak ten, gdzie wynik spotkania był cały czas otwarty i decydowały o nim pojedyncze sytuacje, nauczą nas solidności, koncentracji i będą dla nas dobrą nauką na przyszłość.

Sobota 25.05.2019 r. godz. 19.00, Stadion Miejski w Serocku, czas gry 4 x 15′

KS Sokół Serock – APJD Sport 4:6

(1:3, 1:1, 2:0, 0:2)